Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
milan.wisoky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 07 lis 2020, 11:32
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: milan.wisoky » 07 lis 2020, 11:37

Nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki, jest to bardzo pomocny sprzęt, który wpływ na komfort.
gcassin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2020, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: gcassin » 18 lis 2020, 13:29

Uważam, że agd jest najważniejsze jeśli mowa o aranżacji kuchni. Jaką zamrażarkę wybrać? https://www.kernau.com/artykuly/jaka-zamrazarke-wybrac.html Wbrew pozorom klasa efektywności energetycznej to jedna z najważniejszych kwestii przy wyborze zamrażarki. Urządzenie to pracuje non-stop i zużywa więcej energii niż lodówka. Od tego, jaką klasę energetyczną będzie miała nasza zamrażarka, zależy wysokość naszych przyszłych rachunków za energię.
karola_1192
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:20

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: karola_1192 » 17 gru 2020, 16:30

Podstawą kuchni jest dobra lodówka, taka w której jest dużo miejsca i nie zużywa dużo energii, najlepiej z zamrażarką. Dodatkowo teraz są lodówki z kostkarką i dystrybutorem wody co jest kolejnym udogodnieniem
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: malwinapietrzak » 14 sty 2021, 20:10

Świetną firmą, która posiada bardzo dobre rekomendację jest smeg. Sklep jest wyposażony bardzo dobrze i każdy powinien znaleźć dla siebie coś w swoim guście i stylu. Sprzęt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal i szczegół wykończenia. Pamiętajcie, że wyposażenie kuchni jest sporą inwestycją i należy wybierać takie, które cieszą się dobrymi opiniami i mają dobre parametry,
Frycz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2021, 10:50

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: Frycz » 11 lut 2021, 19:07

Wybór lodówki jest naprawdę trudny, bo jest pełno nowych modeli, wybór jest ogromny. Polecam zatem zerknąć na ten artykuł https://kobieta.onet.pl/jak-kupic-lodow ... ym/jsyxddp - sporo porad na co zwracać uwagę i jak wybrać najlepszą lodówkę :)
Aneta112
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2021, 00:14

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: Aneta112 » 24 maja 2021, 00:19

W mojej kuchni ulubionym sprzętem jest moja płyta indukcyjna, a dokładniej SenseBoil. Płyta automatycznie reguluje moc kiedy rozpozna moment zagotowania wody. Ponad to świetnie się sprawuje z innymi urządzeniami z tej firmy.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: lotta » 24 maja 2021, 18:16

Dla mnie zmywarka, dobry piekarnik, mikrofala, robot wielofunkcyjny do mielenia i miksowania to podstawa - mam niemieckie marki niedostępne na rynku polskim:)
Wercia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2021, 12:20

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: Wercia1 » 22 cze 2021, 12:27

Kupiłam ostatnio piekarnik CookView electroluxa i nie spodziewałam się, że aż tak się do niego przywiążę. Jest niesamowity. Bardzo intuicyjny i nowoczesny, a moją ulubioną funkcją jest obserwowanie z telefonu w jakim stanie jest potrawa. Ponad to potrafi on gotować i piec na parze.
Celina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2021, 21:16

Re: Jaki macie sprzęt w swojej kuchni?

Postautor: Celina » 12 wrz 2021, 21:21

Kupiłam jakoś 2 miesiące temu lodówke electroluxa MultiSpace. Lodówka jest cicha i chłodzi dużo lepiej niż poprzedni sprzęt. Jej ogromnym plusem jest to, że lodówka ma sporo miejsca

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość