Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
urban
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:48
Lokalizacja: Łęczna

Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: urban » 12 lis 2013, 11:13

Staranne przemyślenie remontu powinno mi ułatwić realizację prac w kuchni. Z jakich sprzętów według was mogę zrezygnować a co jest niezbędne w kuchni?
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 19 lis 2013, 10:26

Jeśli twoja kuchnia jest bardzo mała, być może warto rozważyć zakup urządzeń wielofunkcyjnych, na przykład piekarniki które łączą w sobie funkcje piekarnika i kuchenki mikrofalowej, dzięki czemu możesz zaoszczędzić trochę miejsca. Małe kuchnie często sprawiają wrażenie ciemnych. Poza lampami sufitowymi warto zamontować oświetlenie do kuchni pod szafkami wiszącymi, które doświetli blaty czyli twoje miejsce pracy.
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: Accerka » 30 lip 2015, 16:58

Jestem teraz na etapie remontu mieszkania, dlatego tematy oświetlenia czy urządzania i remontu nie sa mi obce. Przeczytałam teraz wiele artykułów i dochodzę do wniosku, że lampy ścienne będą teraz jednym z ciekawszych elementów dekoracji. Warto sprawdzić jakie sa obecnie dostępne wzory.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: saraa » 09 lut 2016, 07:03

Nie musisz rezygnować ze sprzetów w niewielkiej kuchni. Zerknij sobie do katalogu marki Candy;
http://www.candy.pl/pl

Obecnie mają tam wiele niedrogich sprzętów specjalnie dostosowanych dla mniejszych pomieszczeń. Na przykład ta zmywarka:
Obrazek

Ewentualnie ta płyta grzejna:
Obrazek
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: AinEingarp » 11 paź 2016, 13:56

Ta kuchenka wygląda dobrze. Nie wiedziałam, że Amica ma taki sprzęt.
sienna_081
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2016, 16:44

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: sienna_081 » 18 gru 2016, 20:51

Przy małej kuchni niekoniecznie trzeba z czegoś rezygnować, czasem wystarczy poszukać po prostu bardziej kompaktowych sprzętów. Wtedy nieocenione stają się sklepy internetowe http://homlando.com/dodatki-dekoracje/kuchnia.html gdzie wybór sprzętów jest naprawdę ogromny i można znaleźć kilka fajnych perełek. Dodatkowo oferowana darmowa przesyłka trochę obniży koszta. Z mojej perspektywy, to bez czego umiem się obejść na codzień jest na przykład ekspres do kawy. Również u siebie zastosowałam czajnik grzany na płycie elektrycznej, zamiast czajnika elektrycznego, który by zajmował dodatkowo miejsce na blacie. Fajnie też kupić sobie robot kuchenny wielofunkcyjny zamiast kilku urządzeń.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: miracle » 05 sty 2017, 14:22

Widzę, że nie tylko ja szukam agd w Internecie. Często zamawiam takie sprzęty w sieci. Teraz czajniki elektryczne wyszukuję w Homebook bo chcę kupić nowy, elektryczny. Nie chcę już używać tradycyjnego czajnika, to strata czasu.
Kloda345
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:14

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: Kloda345 » 19 sty 2017, 18:28

Kuchnia powinna być przede wszystkim praktyczna. Nie rezygnuj zatem np. z elektrycznej ostrzałki do noży - znajdź najlepszą dla siebie, wybierając z tej oferty http://www.polgastro.pl/pl/c/Ostrzalki-do-nozy/8066
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: trylogia » 23 sty 2017, 12:23

Sam sprzęt to nie wszystko. Często potrzeba do niego nowych części. Sprzęty się czasami psują. Na przykład mogą się przydać beko części z north.pl. Zerknijcie na stronę, bo znajdziecie tam także takie do innych sprzętów.
Awatar użytkownika
latus10
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2017, 18:57

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: latus10 » 24 lut 2017, 19:00

A znacie może jakiś porządny serwis AGD? Czy uważacie, że np. ten byłby wart uwagi http://milenium-agd.pl ?
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: bella91 » 28 lut 2017, 14:14

Moim zdaniem w kuchni nie powinno zabraknąć blendera, miksera, ekspresu do kawy i dzbanka z filtrem z http://dafi.pl/
Poza tym oczywiście lodówka, zmywarka itd. My tez mamy małą kuchnię ale dało się ją ładnie urządzić.
Jeśli nie masz pomysłu poszukaj inspiracji w internecie.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: jenny1 » 06 mar 2017, 14:03

Ja z doświadczenia mogę Wam poradzić aby takie sprzęty jak roboty kuchenne kupować na takiej stronie jak zadowolenie.pl/agd-male/do-kuchni/roboty-kuchenne, gdzie możecie liczyć na wysoką jakość w bardzo atrakcyjnych cenach. Ja często zaglądam na tą stronę kiedy potrzebuję kupić coś do swojej kuchni bo na tej jakości nigdy się nie zawiodłam. Ceny są korzystniejsze od tych w sklepach stacjonarnych a jakość dokładnie ta sama, a niekiedy lepsza. Dlatego, naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Alicja194
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2017, 16:21

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: Alicja194 » 07 mar 2017, 15:09

Chyba każdy wie, jaką ma kuchnie i co będzie do niej najbardziej pasowało? Traktujmy ludzi poważnie. Niech każdy sam zdecyduje.
Adamila021
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2017, 11:52

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: Adamila021 » 02 kwie 2017, 08:25

Ja bym zaczęła od ekspresu :D Co to jest za kuchnia, w której nie stoi ekspres do kawy? Polecam wam ekspresy ciśnieniowe, fajny artykuł o nich znajdziecie tu https://www.cafesilesia.pl/jak-wybrac-automatyczny-ekspres-cisnieniowy . Na pewno pomoże wam w odpowiednim wyborze takiego ekspresu.
Sebastian1578
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut 2016, 08:42

Re: Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

Postautor: Sebastian1578 » 18 maja 2017, 12:24

W małej kuchni można wprowadzić mikrofalówkę pod zabudowę i wtedy zrezygnować z dużego piekarnika. Z tego, co się orientuję to fajne mikrofale są marki KERNAU https://www.kernau.com/kategoria/gotowanie/kuchenki-mikrofalowe/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy.html. Są energooszczędne i mają sporo fajnych funkcji. Warto rozważyć taką opcję. Sam mam taką i przyznam, że to był dobry wybór. Praktyczny sprzęt. Można szybko coś odgrzać :)

Wróć do „Forum AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość