Jesienne podróżowanie

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Jesienne podróżowanie

Postautor: rybka » 17 wrz 2019, 16:26

Nie każdy miał to szczęście by w okresie lata spędzić swój wymarzony urlop. Z racji tego, że jesień też jest dobrą porą roku na odpoczynek mam pytanie do Was jakie urokliwe miejsca na taki urlop polecacie? Może wiecie gdzie się wybrać by było jeszcze fajne słonko?
dorka35
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2019, 10:02

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: dorka35 » 22 wrz 2019, 19:40

Tegoroczny urlop mam już za sobą,ale moi przyjaciele są jeszcze przed.W tym roku postanowili zwiedzić kraj,w którym jeszcze nigdy nie mieli okazji być i przyszłym miesiącu wybierają się do Iranu.Kierunek mało popularny ,ale oni bardzo lubią nowe wyzwania,a Iran był ich marzeniem.
Awatar użytkownika
stoltenberg.tobin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2019, 09:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: stoltenberg.tobin » 26 wrz 2019, 09:32

Wakacje jesienią dla mnie są najlepsze.
julajula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:36

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: julajula » 27 wrz 2019, 14:58

Polecam wycieczkę do Indonezji wrażenia niezapomniane. Na stronie http://www.hotelswidwin.pl/ jest bardzo dużo informacji o wycieczkach w tamte strony :)
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: rybka » 29 wrz 2019, 17:30

W Indonezji nigdy nie byłam natomiast w Iranie i owszem. Nawet obiecałam sobie, że tam wrócę gdyż zrobił na mnie kolosalne wrażenie w tym bardzo podobał mi się ich herbaciarnie. Iran zwiedzałam z Wytwórnią Wypraw, która miała znakomita organizację wycieczki i fantastycznego przewodnika, który ciekawie opowiadał i można było sporo szię dowiedzieć o zwiedzanych miejscach. Rzeczywiście w październiku będzie tam jeszcze ciepło może rzeczywiście to czas na ponowne odwiedziny.
nataszkas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 16 wrz 2019, 16:11

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: nataszkas » 10 paź 2019, 11:27

Dla mnie najbardziej urokliwe są właśnie jesienne podróże, ale to raczej opcja dla bardziej melancholijnych osób. Ja osobiście już któryś raz odwiedziłam http://www.pension-kalmus.com/ Jesień nad polskim morzem potrafi być naprawdę przepiękna
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: mariolaGT » 29 lis 2019, 21:10

No w sumie to tak, zazwyczaj ludzie chętnie uciekają z naszej zimnej Polski do cieplejszych krajów. :D Ja to chyba jestem z takich ludzi. ;) I właśnie myślę czy by sobie nie kupić w sklepie https://akcesoria-podrozne.pl różnych organizerów do walizki, mają fajny wybór. :)
Awatar użytkownika
połykać
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2019, 22:49

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: połykać » 06 gru 2019, 13:14

Lubię podróżować jesienią. Kiedy nie jest już gorąco, to nie jest zimno. W tym czasie można cieszyć się pięknem nowych miast
Awatar użytkownika
keshawn.berge
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2019, 18:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: keshawn.berge » 08 gru 2019, 18:30

Ja uwielbiam latem jak jest mega upał. Ale jesienią warto robić takie podróze typowo by pozwiedzać.
enkidu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2019, 08:56

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: enkidu » 10 gru 2019, 09:19

Ja za jakąś wielką egzotyką nie przepadam, niech będzie ciepło, ale nie za daleko :)
Z miejsc, gdzie można polecieć dość tanio poza sezonem: Malta, Cypr, Maroko :)
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 29 kwie 2018, 09:01

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: Madameadame2 » 16 gru 2019, 10:04

Jesień raczej nie sprzyja planowaniu wakacji, przynajmniej u mnie i pewnie też u wielu rodzin z dziećmi. Najczęściej wakacje dopasowujemy pod nasze dzieci, czyli wybieramy się na urlop na przełomie czerwca-sierpnia, wtedy kiedy dzieci mają wakacje. Jednak właśnie krótsze wypady weekendowe, nawet i może bez dzieci, to idealna opcja na wyjazd jesienny. Może za rok uda mi się coś takiego ogarnąć. Jak na razie to przeglądam profil https://www.instagram.com/lucky2go/ i szukam fajnych pomysłów na przeróżne wycieczki. Piękne zdjęcia potrafią zmotywować :)
madra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2019, 17:10

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: madra » 18 gru 2019, 18:37

A ja bardzo lubię jesienne wycieczki zwłaszcza nad morze. Już nie mogę się doczekać kiedy znowu wyjedziemy. W Dziwnówku https://www.maximus-spa.pl/pakiet/weeke ... elaks-spa/ jest pięknie i sporo osób korzysta z takich wyjazdów. Tak sobie myślę żeby zabrać tez rodziców bo mają tam zabiegi rehabilitacyjne więc byliby na pewno zachwyceni takim wyjazdem
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: Lilka2 » 28 lut 2020, 01:55

Skoro mowa o podróżowaniu - a w sumie mamy bardzo łagodną zimę więc można spokojnie wybrać się na jakąś wycieczkę. Ja preferuje akurat aktywny wypoczynek, np. poprzez jazde na rowerze z rodziną. Ostatnio dowiedziałam się ,że można zabierać ze sobą jadąc autem rowery - bez potrzeby robienia miejsca w bagażniku. Taki bagażnik rowerowy na hak holowniczy może być rzeczywiście dobrym rozwiązaniem na dłuższe trasy.
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: Syriusz » 17 lip 2020, 08:04

Jeżeli chcesz wybrać się gdzieś dalej to jedynie samolotem. Jest to nie tylko najszybszy ale też najwygodniejszy sposób podróżowania. Oczywiście odprawa chwila trwa i ogólnie trzeba być wcześniej ale i tak warto. Z resztą tutaj możesz poczyta czemu to wszystko trwa tak długo przed lotem https://branzalotnicza.wordpress.com/20 ... -lotnisku/ ;D
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:35

Re: Jesienne podróżowanie

Postautor: Karolcia12 » 20 lip 2020, 14:08

Na jesień można wyhaczyć tanie bilety do Hiszpanii i Gruzji.

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość