Jak znaleźć tani nocleg ?

Forum Podróży - forum podróżujących po świecie. Wyraź Twoją opinię, przedstaw zdjęcia - zapraszamy do dyskusji.
aniakoperta645
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:45

Jak znaleźć tani nocleg ?

Postautor: aniakoperta645 » 12 gru 2019, 12:09

Witam wszystkich pracuje w zawodzie który niestety zmusza mnie do częstych podróży. Jednak najczęściej są to jednak miejsca w których sama muszę opłacić sobie nocleg dlatego szukam stron przez które będę mogła zrobić to taniej. Najczęściej wybieram https://booking-taniej.eu/ bo jest to dość wygodna strona dzięki której znajduje fajne hotele w jeszcze fajniejszych cenach. Korzystacie z tej strony ? A może macie jakiej inne godne polecenia aplikacje/strony ?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jak znaleźć tani nocleg ?

Postautor: monikabert90 » 21 gru 2019, 08:07

Jeśli kiedy będziesz potrzebować taniego noclegu w centralnej Polsce, to polecam Ci z czystym sumieniem Hostel Soleil w Kutnie. Jeśli chodzi o noclegi Kutno oferuje ich trochę, jednak to właśnie w hostelu Soleil możesz liczyć na naprawdę dobre warunki za naprawdę nieduże pieniądze ;) Polecam, naprawdę warto się tam zatrzymać ;)
m_onika90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 15:04

Re: Jak znaleźć tani nocleg ?

Postautor: m_onika90 » 18 sty 2020, 17:51

Nie wiem jak Wy, ale ja podróżuje bardzo często, dlatego stawiam na wygodę i często śpię w hotelach. Najczęściej w sprawach służbowych jeżdżę do Warszawy. Jeśli tam będziecie to polecam przeczytać najpierw bardzo ciekawy artykuł http://www.budomania.pl/jakie-hotele-zo ... warszawie/
Uwielbiam oryginalne hotele, które nie są oczywiste i mają do zaoferowania coś ciekawego, a te są bardzo obiecujące. Mam nadzieję, że uda mi się zabookować nocleg w którymś z nowych hoteli, to może być fajna atrakcja. :)
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Jak znaleźć tani nocleg ?

Postautor: raegar » 28 sty 2020, 20:01

Wydaje mi się, że jeżeli planujecie wakacje, to świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług hotelu w Krynicy Morskiej hotel-landrynka.pl gdzie znajdziecie naprawdę świetnie wyposażony hotel w dobrej cenie. Naprawdę polecam.
kozlowskiczeslaw1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 20 sie 2018, 12:05

Re: Jak znaleźć tani nocleg ?

Postautor: kozlowskiczeslaw1 » 29 sty 2020, 20:59

od siebie mogę polecić świetne miejsce greyhouse.com.pl. Tanio, czysto i co najważniejsze z bardzo miłą obsługą!
howell.irma
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2021, 13:47
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jak znaleźć tani nocleg ?

Postautor: howell.irma » 21 sty 2021, 13:49

Wynajem apartamentu jest świetną alternatywą dla pokoju hotelowego. Do dyspozycji turysty jest całe mieszkanie, łącznie z prywatną łazienką oraz kuchnią. W praktyce oznacza to tyle, że w obcym miejscu, możemy poczuć się jak u siebie. Na wakacje wraz z moją całą rodziną wybraliśmy apartamenty w Częstochowie https://grono.czest.pl/.

Wróć do „Forum Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość