dieta pudełkowa, czy warto?

Dobra i smaczna kuchnia, sprawdzone przepisy kulinarne, ciasta, sałatki i inne potrawy
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: yaska » 28 paź 2021, 11:07

Właśnie jestem ciekawa jak to u nich wygląda? Bo podobno można sobie samemu dobierać posiłki, spośród 35 pozycji, więc jest tego sporo. A ja się zawsze w tego typu dietach obawiałam, ze połowa jedzenia nie trafi w moje smaki. Nie muszę wybierać całego jadłospisu gotowego, jaki mają, tylko mogę sobie sama wybrać, co chce jeść?
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: chloe » 28 paź 2021, 22:43

już od paru miesięcy mam dietę w Nice to Fit You, na pewno posiłki jak do tej pory mi się nie znudziły :) jem o wiele bardziej teraz urozmaicenie i zdrowo niż jak sama gotowałam
przygódka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:13

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: przygódka » 05 gru 2021, 14:58

Ja sobie wybrałam dietę sportową od firmy LIGHT CATERING. Posiłki super smaczne, terminowo dostarczane, można wyrzucić z diety składnik, którego nie lubimy (ja np. buraka nie jadam). Waga mi się ustabilizowała, czuję się dużo lżej. Firma ma super dobre podejście do Klienta. Jedna z lepszych cateringów pudełkowych w Warszawie uważam.

Wróć do „Forum Kulinarne: gotowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość