dieta pudełkowa, czy warto?

Dobra i smaczna kuchnia, sprawdzone przepisy kulinarne, ciasta, sałatki i inne potrawy
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: jjusti18 » 27 lis 2020, 22:45

Pewnie , że warto. Dlaczego, ponieważ kalorycznie taka firma dopasuje posiłki do twojego zapotrzebowania. Poczytajcie tutaj https://dietly.pl//blog/zapotrzebowanie ... -czynniki/ na temat zapotrzebowania kalorycznego. Od czego ono zależy? Co ma wpływ na nie? I wszelkie inne kwestie w tej dziedzinie.
Padali
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:41

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: Padali » 04 gru 2020, 12:02

Ja tez uważam, że warto korzystać z diety pudełkowej. Szczególnie jest to dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie mają czasu zadbać o prawidłowe odżywianie, a nie chcą jeść byle czego. Jeśli jesteście z Małopolski lub Śląska, to najlepszy catering dietetyczny, ma na tym terenie Fitomania - http://fitomania.com.pl/. Do przygotowania swoich posiłków wykorzystują tylko naturalne, nieprzetworzone produkty. Ich dania mają niski indeks glikemiczny, dzięki czemu długo masz uczucie sytości, a tym samym nie podjadasz między posiłkami. Posiłki są smaczne i zróżnicowane. Do wyboru mają kilka różnych diet.
carolyn.stiedemann
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2020, 09:55
Lokalizacja: Lublin

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: carolyn.stiedemann » 16 gru 2020, 10:01

Na pewno będzie to większa oszczędność czasu, a także motywacja do zdrowego odżywiania.
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: Karolina22 » 27 gru 2020, 14:49

Według mnie to fajna opcja, i przede wszystkim bardzo wygodna;) Sama zamawiam już kilka miesięcy wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. W końcu jem smacznie zdrowo, świeżo i co ważniejsze regularnie a to daje super efekty;)
Wersacze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 paź 2018, 21:05

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: Wersacze » 12 sty 2021, 15:29

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru diety pudełkowej, to może warto byłoby zajrzeć na stronę https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/gdansk ? Znajdziesz tam porównanie różnych cateringów dietetycznych - od cen, oferowanych wariantów a także opinie innych klientów. Myślę, że to ci pomoże dokonać decyzję.
AnitaSmiley
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2021, 10:38

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: AnitaSmiley » 28 sty 2021, 13:10

Ja również jestem fanką diety pudełkowej. Od ponad roku zamawiam jedzenie z krakowskiego cateringu dietetycznego http://happy-diet.pl/, który mogę polecić.
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: Oliwkaaa » 04 lut 2021, 22:09

Olkka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:34

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: Olkka » 15 lut 2021, 17:12

Również postawiłam na Wygodnądiete i sobie ich chwalę. Jedzenie jest smaczne, świeże, kolorowe i apetycznie podane. Taka dieta to dla mnie przyjemność a nie konieczność;)
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: Nesi » 01 kwie 2021, 19:10

To jest kwestia indywidualna, czy warto, tak myślę. Ja przetestowałam kilka takich diet pudełkowych, ale dania nie zawsze mi odpowiadały. Stwierdziłam, że taniej i smaczniej wyjdzie mi przygotowywać sobie takie „pudełka” samodzielnie, a np. dania gotowe z Frosty z których często korzystam oszczędzają mi też sporo czasu. Składy tych mrożonek są świetne, to pełnowartościowe, zdrowe posiłki. Znacie je?
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: yaska » 17 maja 2021, 01:46

Znam i używam. Skład jest świetny, smak też, jeszcze się chyba nie zdarzyło, żebym musiała coś doprawiać, a testowałam już różne mieszanki. Lubię mieć zapas w zamrażarce na czarną godzinę, zawsze to obiad gotowy w 10 minut, a nie w godzinę ;)
nitka33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:48

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: nitka33 » 19 maja 2021, 23:38

Warto, jeśli chcesz zaoszczędzić czas. Dieta pudełkowa to codziennie świeże posiłki z wyliczoną kalorycznością, nie wiem jak gdzie indziej, ale w mojej diecie foodboxblue potrawy się nie powtarzają i takie urozmaicenie bardzo mi odpowiada :)
Czajaa320
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 21 lis 2019, 16:32

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: Czajaa320 » 14 lip 2021, 12:43

U mnie taka opcja super się sprawdza. Zamawiam już od kilku miesięcy Wygodnadietę. Dzięki nim jem zdrowo, regularnie, smacznie i do syta. Zrezygnowałam z podjadania- to co od nich dostaję w zupełności mi wystarcza. Udało mi się też zrzucić kilka zbędnych kilogramów.
danielk99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2021, 21:37

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: danielk99 » 14 lip 2021, 21:38

"Podczas odchudzania warto trzymać się wcześniej ustalonej, zdrowej diety, dostarczającej wszystkich potrzebnych do codziennego funkcjonowania składników. Po taką dietę zajrzyj do ""Zdrowa dieta - bezpieczne odchudzanie""
cyntia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 30 sty 2021, 09:57

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: cyntia1 » 10 paź 2021, 17:37

Pewnie, że warto. Ja jestem wielką fanką Nice To Fit You. Wszystko mi bardzo smakuje. Na dodatek mogę sobie wybierać, jakie posiłki chcę otrzymać. A to wszystko wygodnie, przez aplikację mobilną.
crysti1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 02 sie 2018, 18:31

Re: dieta pudełkowa, czy warto?

Postautor: crysti1 » 27 paź 2021, 23:49

którą masz dietę w ntfy. pl/ ?? Chcę sobie zamówić catering dietetyczny i myślałam właśnie o nich, smaczne mają jedzenie?? Na ile dni masz dietę kupioną?

Wróć do „Forum Kulinarne: gotowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość