dobry catering

Dobra i smaczna kuchnia, sprawdzone przepisy kulinarne, ciasta, sałatki i inne potrawy
budynia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:37

Re: dobry catering

Postautor: budynia » 11 cze 2021, 21:59

znam te dania, są pyszne, testowałam chyba z pięć różnych, smakowała mi paella, danie meksykańskie, orientalne krewetki, wszystkie dobre
Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Re: dobry catering

Postautor: Elunia » 08 wrz 2021, 14:26

Cateringi są bardzo wygodne jednak to co ostatnio mnie zachwyciło to LOVE catering. Dieta opracowana przez dietetyczkę oparta o najlepiej wyselekcjonowane składniki, skomponowana tak aby sprostać oczekiwaniom matek karmiących a także kobiet w trakcie ciąży jak i po urodzeniu malucha. Jak wiadomo, po porodzie często nie mamy sił aby przygotować dla siebie w pełni wartościowy posiłek ale tutaj przychodzi z pomocą LOVE - dieta w 100% bezpieczna i smaczna. Tutaj możecie dowiedzieć się o niej więcej -> https://lovecatering.pl/ .
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: dobry catering

Postautor: mapka » 03 paź 2021, 12:08

Ja też chętnie się podzielę moim sprawdzonym namiarem. Jest super catering o nazwie LIGHT CATERING. Mają wiele różnych diet do wyboru - ja akurat mam opcję vege. Poza tym plusem jest to, że posiłki są pełnowartościowe i zawierają odpowiednią ilość kalorii. O nic nie trzeba się martwić. I pudełka codziennie dojeżdżają pod same drzwi ;) POLECAM!!!!

Wróć do „Forum Kulinarne: gotowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość