Tortilla z mozzarellą

DANIA WEGETARIAŃSKIE: dania bezmięsne, przepisy na dania z warzywami, soją, makaronem, serem, baza pomysłów czym zastąpić mięso.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Tortilla z mozzarellą

Postautor: abrakadabra » 27 wrz 2012, 11:55

Składniki

1 Mission Wrap Oryginalny
1 ser Mozzarella
1 pomidor (lub 4 pomidorki cherry)
2 liście sałaty lodowej
3 listki rukoli
1/4 czerwonej cebuli
sól i pieprz do smaku

Etapy przygotowania

1

Na rozłożony Mission Wrap ułóż kolejno pokrojone w kawałki: ser Mozzarella, pomidory, porozrywane liście sałaty lodowej oraz rukolę.

Składniki etapu: 1 Mission Wrap Oryginalny, 1 ser Mozzarella, 1 pomidor (lub 4 pomidorki cherry), 2 liście sałaty lodowej, 3 listki rukoli
2

Na wierzchu poukładaj kilka cieniutkich krążków czerwonej cebuli. Całość posyp solą i / lub pieprzem do smaku. Tak przygotowany Mission Wrap zwiń ciasno w rulonik. Można także podawać na ciepło.

Składniki etapu: 1/4 czerwonej cebuli, sól i pieprz do smaku
3

Informacje dla smakoszy:
• Z powyższymi składnikami idealnie komponują się wszelkie włoskie przyprawy i zioła.
• Wilgoci Wrapowi nadają głównie pomidory oraz cebula. Można jednak dodatkowo posmarować na samym początku Wrap dressingiem z octu balsamico połączonego z oliwą z oliwek – uwaga – cieniutko!
• Pomidory suszone będą wspaniałym uzupełnieniem pomidorów świeżych. Należy je wówczas położyć jako pierwszą warstwę, gdyż są bardzo wilgotne.

Obrazek
Justyś88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 03 wrz 2012, 15:20
Lokalizacja: Gdańsk-City Park

Postautor: Justyś88 » 09 paź 2012, 14:34

Mmmm...ależ tu smakowitości wrzucasz, aż mi ślinka pociekła na widok tej tortilli :)
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: abrakadabra » 10 paź 2012, 09:44

koupak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2010, 14:07
Lokalizacja: krk

Postautor: koupak » 01 lis 2012, 01:26

Ale jestem głodny ; ( po co ja wchodziłem do tego działu

Wróć do „DANIA WEGETARIAŃSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość