Catering

DANIA MIĘSNE: dania mięsne obiadowe, wołowina, wieprzowina, piersi z kurczaka, dziczyzna. Propozycje na obiady, kolacje i przyjęcia. Dania pyszne i lekkostrawne dla całej rodziny.
Lena99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 21 paź 2020, 09:09

Catering

Postautor: Lena99 » 22 lis 2020, 18:17

Jeśli też macie problem z dobrym doprawieniem mięsa na imprezy i różne spotkania polecam margaretwrocław
Zajmują się świetnie cateringiem, polecam. Ja w kuchni mam dwie lewe ręce, więc nie wyobrażam sobie gotowania :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Catering

Postautor: monikabert90 » 15 lut 2021, 22:28

Jeśli szukacie jakiegoś dobrego cateringu na imprezę firmową, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/catering/. Jak widać Dwór Korona Karkonoszy oferuje naprawdę pyszne potrawy po całkiem niewygórowanych cenach, które na pewno sprawią, że po każdej takiej imprezie w firmie pozostaną miłe wspomnienia kulinarne ;)
Mośka123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 26 lis 2020, 16:52

Re: Catering

Postautor: Mośka123 » 16 lut 2021, 13:56

Zobaczcie koniecznie na oferty firmy catering dietetyczny augustow skorzystajcie bo nie musicie gotować, biegać po sklepach, sprzątać w kuchni. Zamówcie interesującą was dietę i podpowiedz kurierowi gdzie ma dostarczać te gotowe posiłki. Moim zdaniem to świetna opcja. Polecam serdecznie.
Majka2312
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 05 lip 2017, 17:54

Re: Catering

Postautor: Majka2312 » 21 mar 2021, 14:51

Jak catering dietetyczny to ja mogę polecić Wygodnądietę. Ich kuchnia bardzo mi posmakowała, posiłki są różnorodne, świeże i kolorowe. Bardzo przyjemnie otwiera się rano takie pudełko.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Catering

Postautor: Ela78 » 27 maja 2021, 09:05

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na możliwości jakie daje catering dietetyczny minutaosiem tu jest link , ponieważ znajdziecie u nich propozycje diet które są dobrze zbilansowane, mają urozmaicone menu co do poszczególnych dni i jednocześnie zawsze licząc na sprawną dostawę. Nie chodzę głodna, mam dużo energii i też widzę pozytywne zmiany w moim organizmie kiedy zaczęłam regularnie jeść zdrowe posiłki.

Wróć do „DANIA MIĘSNE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość