Jaką czekoladę najbardziej lubicie

CIASTA I DESERY: smaczne i sprawdzone przepisy na proste ciasta i desery, przepisy na ciasteczka, pączki, ciasta z orzechami, jabłecznik, szyszki, ciasta drożdżowe, kruche, biszkopty i wiele innych. Desery z owocami na każdą porę roku.
Joanna80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 15 lis 2019, 21:16

Re: Jaką czekoladę najbardziej lubicie

Postautor: Joanna80 » 13 lis 2020, 20:31

Powiem wam szczerze, że zrobienie pysznego deseru we własnym zakresie jest bardzo satysfakcjonującym zajęciem. Szczególnie jak spojrzymy na ceny przykładowych propozycji w pobliskiej cukierni. Wiele osób nie wierzy w swoje umiejętności kulinarne więc najlepsza pora aby to zmienić to teraz. Największą pomocą dla początkujących będą serwisy na łamach których można znaleźć nieskończoną liczbę przepisów na każdą okazję. Wybierając jakieś ciasto lub deser warto brać pod uwagę też takie dodatki jak gorąca czekolada kokosowa - https://uwielbiam.pl/przepis/goraca-czekolada-kokosowa Szczególnie docenimy ją w te chłodniejsze, jesienne wieczory :)
Jadzia.ja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2020, 08:48

Re: Jaką czekoladę najbardziej lubicie

Postautor: Jadzia.ja » 19 lis 2020, 17:45

Moim ostatnim odkryciem jest czekolada ruby ! :)
beraglowacz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:49

Re: Jaką czekoladę najbardziej lubicie

Postautor: beraglowacz » 12 paź 2021, 14:21

Moja ulubiona Meybona - gorzka czekolada z granulkami pomarańczy bio. Jak dla mnie o niebo lepsza od pomarańczowej lindta, a do tego jest bez tłuszczu palmowego. Hands down, najlepsza :serce:

Wróć do „CIASTA I DESERY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość