Na deser Monte Snack

CIASTA I DESERY: smaczne i sprawdzone przepisy na proste ciasta i desery, przepisy na ciasteczka, pączki, ciasta z orzechami, jabłecznik, szyszki, ciasta drożdżowe, kruche, biszkopty i wiele innych. Desery z owocami na każdą porę roku.
anieeek90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2015, 08:53

Na deser Monte Snack

Postautor: anieeek90 » 27 paź 2015, 08:56

Chciała bym się z wami podzielić moją opinią na temat kanapki Monte Snack. Jest idealna dla małych jak i tych większych smakoszy na pewno podbije nie jedne kubki smakowe. Delikatny biszkopt z kremem czekoladowo - orzechowym tworzą fantastyczne połączenie. nadaje się fantastycznie na drugie śniadanie jak i również zastąpienie dzieciom słodkości. dla tych większych smakoszy fantastyczny deser do kawy.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Na deser Monte Snack

Postautor: AinEingarp » 28 paź 2015, 12:51

Skład tej pysznej kanapki:

tłuszcze roślinne (palma, kokos), mleko (22%), cukier, mąka pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, mleko w proszku pełne (3,4%), białka mleka, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2,6%), jaja w proszku, skrobia, zmielone orzechy laskowe (1,2%), czekolada mleczna (zawiera soję) (0,5%), emulgatory: E471, lecytyna sojowa, substancje spulchniające: E 450, E 500, sól, aromat

Komentarz chyba zbędny ;).
Bazylia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 03 sie 2017, 17:45

Re: Na deser Monte Snack

Postautor: Bazylia » 01 maja 2018, 01:13

Nigdy nie jadłam sam, ani dziecku nie kupowałam owej kanapki, więc się nie wypowiem. Mam natomiast swój ulubiony produkt, który jest takim fajnym deserkiem dla dziecka. Mam na myśli Nestle Yogolino https://www.youtube.com/watch?v=99uIhnKH6r8 Warto wypróbować, szczególnie, że jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ ów deser ma bardzo ciekawe opakowanie. Jego zaletą jest również to, że oprócz owoców składa się też z nabiału, a to dla dzieci ważny składnik diety https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/m ... -rewolucje
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Na deser Monte Snack

Postautor: AinEingarp » 04 cze 2018, 12:40

Nestle też nie ma najlepszych produktów... Unikam rzeczy, w których jest tyle cukru.
Dredla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: Na deser Monte Snack

Postautor: Dredla » 26 cze 2019, 19:49

Miałam okazję próbować tej przekąski i szczerze powiem, że nie przypadła mi ona do gustu.

Wróć do „CIASTA I DESERY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość