Zdrowe smakołyki

CIASTA I DESERY: smaczne i sprawdzone przepisy na proste ciasta i desery, przepisy na ciasteczka, pączki, ciasta z orzechami, jabłecznik, szyszki, ciasta drożdżowe, kruche, biszkopty i wiele innych. Desery z owocami na każdą porę roku.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: AinEingarp » 07 sty 2020, 14:01

Ba! Takie smakołyki są znacznie lepsze. Ja staram się sama robić takie słodkie przekąski.
uleczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 15 cze 2019, 06:51

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: uleczka » 15 cze 2020, 16:10

Nie wiem czy krem orzechowy można zaliczyć do zdrowych smakołyków. Ale ja go uwielbiam. Często korzystam z tej oferty https://www.bee.pl/9165-krem-orzechowy Mam tu bardzo duży wybór i przyjazne ceny. Jak boicie się nadużywania cukru, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest Laskolada krem orzechowy bez cukru. Świetnie pasuje do naleśników, czy tostów.
awanawa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:17

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: awanawa » 26 sie 2020, 15:29

orzechy nerkowca są najlepsze na świecie
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: zupal » 27 sty 2021, 17:31

najlepiej się w ogóle nie kusić cukrem. Odstawić zupełnie
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: domnia » 31 sty 2021, 08:59

Można kupić zdrowe smakołyki gdzie nie jest na pierwszym miejscu cukier, do tego mają witaminy i minerały w składzie. A smak naprawdę genialny. Zerknijcie na tą przekąskę https://onedaymore.pl/sklep/snacks-z-migdalami/ . Słodka dzięki zawartości suszonej żurawiny i rodzynek, z cennymi i zdrowymi orzechami. Dostarczasz organizmowi kalorii ale to są zdrowe kalorie. Bez wyrzutów sumienia :) Naprawdę polecam, ja jestem zachwycona tym produktem, w sklepie znajdziecie także inne smaki. Można zabrać ze sobą wszędzie, taki pojemniczek jest lekki i zmieści się do torebki.
Gabi60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2021, 12:37

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: Gabi60 » 23 lut 2021, 16:39

Najbardziej lubię przygotowywać zdrowe obiady na bazie ryżu, kaszy i różnych sałatek. Najczęściej do takiego obiadu dodaję również suszone zioła. Na https://jawo2008.pl/210-suszone-ziola znajdziecie ogromny wybór przypraw i dodatków do potraw.
igort
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:25

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: igort » 10 mar 2021, 15:19

u mnie orzechy, owoce albo musy Kubusia :super: owocowe ale tez uwielbaim te z jogurtem, skład i smak lepszy od tych pseudo owocowych w kubeczkach :looka:
Kika80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2021, 12:44

Re: Zdrowe smakołyki

Postautor: Kika80 » 17 sie 2021, 12:37

U mnie w szafce zawsze jakaś dobra mieszanka orzechów albo musli, które mogę dodać do domowych deserów (np. budyń jaglany) :P
Niedawno udało mi się dorwać bardzo ciekawe musli owocowe z herbatą matcha i nasionami chia bio (!) brzmi dziwacznie, ale przysięgam, że smakuje bardzo dobrze :D
to takie uniwersalne dodatki bardziej niż same przekąski, ale można też pogryzać sobie musli albo granolę, jeśli ktoś lubi. No, orzeszki to już na pewno łapią się w tą kategorię :D

Wróć do „CIASTA I DESERY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość