Tort oreo

CIASTA I DESERY: smaczne i sprawdzone przepisy na proste ciasta i desery, przepisy na ciasteczka, pączki, ciasta z orzechami, jabłecznik, szyszki, ciasta drożdżowe, kruche, biszkopty i wiele innych. Desery z owocami na każdą porę roku.
mikolajseo3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 01 lut 2018, 21:58
Kontaktowanie:

Tort oreo

Postautor: mikolajseo3 » 01 lis 2018, 23:23

Tort oreo, czyli mocno czekoladowe ciasto przełożone lekkim i puszystym kremem śmietankowym na bazie kremówki i mascarpone. Środkowa warstwa zawiera ogromną ilość ciasteczek oreo, więc jest to ciasto idealne dla miłośników tych ciasteczek.

Przepis znajduje się na stronie: https://aletorcik.pl/tort-oreo/
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tort oreo

Postautor: bella3 » 26 paź 2019, 00:23

Czyli torcik bardzo bardzo słodki... nie każdy takie lubi. Ale też nie widzę okazji na wykonanie bo sama na różne uroczystości to zawsze zamawiam gotowe torty właśnie. Mam wtedy pewność, że są bezpieczne, pyszne i będą bardzo smakować. Zobaczcie sobie na ofertę cukierni w Rudzie Śląskiej https://tortyjakmarzenie.pl/ w południowej Polsce zdecydowanie najlepsze torty to są. Jak nie mieliście okazji to trzeba zamówić żeby spróbować. Na najbliższe urodzinki w rodzinie. Wybór duży i smaków i wzorów, tak że można spokojnie zamówić za pośrednictwem sieci. I otrzymać jeszcze 5% dodatkowo rabatu. Wybiera się wielkość, smaki i do razu wiadomo jaka będzie cena. Dla mnie ceny w porządku. Zamawiać trzeba na 5 dni wcześniej i się określić przy tym czy to ma być torcik z dostawą czy będzie odebrany osobiście.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Tort oreo

Postautor: AinEingarp » 31 paź 2019, 09:07

Ja akurat kocham takie torty. Ogólnie za oreo dałabym się pokroić.
Elpin87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2019, 13:42

Re: Tort oreo

Postautor: Elpin87 » 15 lis 2019, 13:43

Jakie są dobre ciasta w Poznaniu? Gdzie znajdę dobrą cukiernię? Ktoś pomoże?
mikolajseo3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 01 lut 2018, 21:58
Kontaktowanie:

Re: Tort oreo

Postautor: mikolajseo3 » 09 sty 2020, 03:56

To, że zastąpiłeś biszkopt czekoladowym brownie jest świetnym pomysłem!

Mieszkania na sprzedaż Warszawa
PatkaNowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2019, 20:24

Re: Tort oreo

Postautor: PatkaNowak » 10 sty 2020, 22:25

Uwielbiam takie słodkie torty. Zawsze czytam przepisy, ale raczej nie korzystam :P Zazwyczaj mi po prostu nie wychodzi tak jak na zdjęciu. Dlatego gdy już muszę załatwić tort, to stawiam na zamawiany tort. W szczególności polecam torty z https://e-torty.pl/, można zamówić online :)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Tort oreo

Postautor: AinEingarp » 24 sty 2020, 12:39

Mój facet ostatnio robił tort Oreo i był obłędny. O wiele lepszy, niż te sklepowe.

Wróć do „CIASTA I DESERY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość