Okna do nowobudowanego domu

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
olagac98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2020, 12:40

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: olagac98 » 22 kwie 2020, 11:43

PatrycjaKupka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 22 lut 2019, 08:40

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: PatrycjaKupka » 17 cze 2020, 20:26

Ja bardzo polecam okna firmy Drutex, zreszta , ktoś już ją tutaj wspominał.Okna sa bardzo dobrej jakości. Ja mam wybrane OKNA PCV tej firmy oraz system tarasowy. Okna mam z seri Iglo Classic.
Awatar użytkownika
vonrueden.sunny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2020, 09:51
Lokalizacja: Chorzów

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: vonrueden.sunny » 18 cze 2020, 09:57

Właśnie jestem na etapie wyborów okien. Sprawdzałem różne strony z oknami, a wiem, że bardzo ważne jest by okna dobrać tak by aranżacja z zewnątrz jak i wewnątrz było dobrze dopasowana. Niestety mam z tym problem i ciężko mi się zdecydować. Może znajdę coś w tym temacie. Jedynie trafiłem na stronę, gdzie zainteresowały mnie kilka egzemplarzy. Jak sądzicie. Czy na stronie https://www.talmet.pl/ są dobre okna, solidnie wykonane ? Mam dylemat i nie potrafię się zdecydować. Potrzebuję jeszcze do tego stolarki. Znalazłem właśnie stolarkę aluminiową śląsk, gdzie się na pewno nada. Mam nadzieję, że nie macie takich problemów.
asia1995
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:47

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: asia1995 » 22 cze 2020, 14:28

A może ościeżnica bez drzwi? U nas wygląda świetnie. :) :)
Tundra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2020, 00:22

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: Tundra » 11 lip 2020, 22:01

Tutaj mogę polecić tylko jedną firmę http://www.okno-piast.eu/ - brałem od nich okna miesiąc temu, super przebiegła współpraca, bardzo mili i uprzejmi ludzie, a w dodatku ich rady ocaliły mnie przed niepotrzebnymi wydatkami.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: kiffi » 22 lip 2020, 09:35

Jedna z w sumie najważniejszych decyzji. Okna to bardzo ważny aspekt i tutaj nie ma absolutnie miejsca na fuszerkę. My zamówiliśmy okna aluminiowe petecki.eu i z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu. Firma profesjonalna i ma duże doświadczenie
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: huteran » 10 sie 2020, 08:51

Moim zdaniem świetnie sprawdzą się tu okna InnoView od Fakro. Są bardzo dobrze wykonane a do tego śweitnie wyglądają. Od wnętrza są wykonane z drewna, dzięki czemu świetnie pasują do wnętrz w różnych stylach.
antony
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2020, 12:20

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: antony » 23 lis 2020, 15:58

Nowe budynki często przyjmują proste, modernistyczne kształty. Bardzo ważnym elementem takich aranżacji są imponująco duże przeszklenia, które dodają im charakteru. Bardzo dużą swobodę projektowania wielkoformatowych okien, drzwi przesuwnych czy nawet ogrodów zimowych dają energooszczędne systemy aluminiowe. Np. tu można zobaczyć takie realizacje wykonane w bardzo ciepłych systemach marki Schuco: http://rim.com.pl/pl/rezydencje/ Warto zajrzeć, może coś Was zainspiruje.
scarlett684
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2017, 14:41

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: scarlett684 » 24 gru 2020, 14:45

Już w innym temacie o tym pisałam więc nie będę szczegółowo opisywać drugi raz ;) JA polecam okna PCV z Oknoplast. Zamontowane w marcu tego roku jestem bardzo zadowolona z nich. Ciepłe, szczelne i bardzo ładne okna.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: niebieskiorzel » 18 sty 2021, 15:43

Na pewno warto wziąć pod uwagę tanie okna aluminiowe, które znajdziecie w ofercie tego sklepu: https://omnisklep.pl/64-okna-aluminiowe Trafiłem na niego zupełnie przypadkowo i nie zawiodłem się. Jedynie musiałem zagwarantować sobie montaż okien, ale uważam, że w dzisiejszych czasach to żaden problem :D
AleSzklo192837465
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:23

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: AleSzklo192837465 » 19 sty 2021, 08:58

Ja przy remoncie łazienki usługi szklarskie powierzyłem tym panom z Krakowa. Co prawda była to kabina prysznicowa, ale wnioskując z efektów ich pracy są prawdziwymi fachowcami i poradzą sobie także i innymi zadaniami.
globe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sty 2021, 09:51

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: globe » 23 sty 2021, 11:28

My wszystkie materiały potrzebne do montaży okien zakupiliśmy w sklepie internetowym firmy ANWA-TECH https://www.anwatech.pl/kotwy. Mamy własna firmę budowlana i zajmujemy się również montażem okien, więc korzystamy z materiałów tej firmy cały czas, dlatego wiemy, że nam się sprawdzają. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny i świetnej jakości produkty. Na pewno możecie tam znaleźć wszystko, czego potrzebujecie, polecam ich serdecznie.
nujiczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2019, 17:05

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: nujiczek » 25 sty 2021, 18:00

Okna PCV Pabianice to jedyne miejsce, w którym bez problemów znalazłam wszystkie informacje, których potrzebowałam podczas budowy domu. Dzięki miłej obsłudze dobrałam nie tylko piękne ale i praktyczne okna.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: Pestka » 28 sty 2021, 13:47

Niestety budowa domu to bardzo duże koszty, dlatego warto sprawdzić w różnych sklepach cenę okien. Możecie też samodzielnie wykonać kalkulację - na stronie https://noweokna.pl/wycena znajdziecie kalkulator okien, dzięki któremu szybko obliczycie koszt okien jakie Was interesują. Warto pamiętać, żeby wybierać okna dobrej jakości o dobrych parametrach termoizolacyjnych, bowiem w późniejszym czasie ma to znaczny wpływ na koszty eksploatacji domu.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Okna do nowobudowanego domu

Postautor: remana » 13 kwie 2021, 19:06

Postaw na nowoczesne rozwiązania np. okna pasywne . Budownictwo pasywne robi się coraz bardziej populane. Ja sama myślę o budowie takiego domu dla córki. Okna pasywne na pewno byśmy brali dla niej z Oknoplast. Dużo dobrych opinii słyszałam na temat modelu winergetic premium passive.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość