Szambo betonowe

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Szambo betonowe

Postautor: bella91 » 11 mar 2019, 19:53

Co sądzicie na temat szamba betonowego? Trafiłam dzisiaj na www.szczelneszambabetonowe.com.pl i razem z mężem zastanawiamy się nad zamówieniem stamtąd szamba do nowego domu. WIdziałam, ze mają zbiorniki róznych wielkości w bardzo dobrych cenach. Ktoś z was korzystał z usług tej firmy? Oferta jest bardzo mocno rozbudowana.
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: Szambo betonowe

Postautor: eduardo77 » 25 wrz 2021, 02:50

betonowe to przeżytek, szkoda dla środowiska
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Szambo betonowe

Postautor: Kamilka75 » 05 gru 2021, 17:26

Ja również wybrałabym szambo betonowe, ale wiem, że rozwiązania są różne, dlatego nie będę Was do niczego namawiać. Powiem tylko, że ta firma jest najlepsza, jeśli chodzi o wywóz szamba łomianki https://wywozimyszambo.pl/ . Myślę, że region Bemowa, Żoliborza, czy Bielan też bez problemu ogarną. Wystarczy się do nich na spokojnie pofatygować.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość