Łazienka -remont

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Holecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:26

Re: Łazienka -remont

Postautor: Holecka » 31 mar 2021, 00:19

W Sotbe kupicie nowoczesne, solidne baterie i do łazienki i do kuchni właśnie. Godne polecenia, na prawde solidna marka
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Łazienka -remont

Postautor: Nesi » 16 cze 2021, 11:25

Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy lub okolic, a w najbliższym czasie planuje remont łazienki, to powiem Wam, że w końcu znalazłam firmę, która zajmuje się remontami w naszej okolicy i jest naprawdę rzetelna i godna polecenia - Kreacja Wnętrz, Pana Piotra Zielińskiego.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Łazienka -remont

Postautor: Ela78 » 05 sie 2021, 20:21

Jeśli poszukujecie dobrego sklepu z ciekawymi produktami do łazienki, to sprawdźcie tutaj: https://grupamo.pl/inspiracje/panele-wi ... -wiedziec/ . Udało mi się znaleźć tam ciekawe panele winylowe oraz świetny wpis w inspiracjach. W treści znajdziecie sporo wartościowych informacji w tej materii. Poza tym posiadają bardzo dobre ceny na swoje produkty, więc na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Łazienka -remont

Postautor: śmieszek » 06 sie 2021, 07:15

No dobra jak już mowa o łazience to zastanawiam się nad tym czy by nie dać w niej takiej mozaiki. Bo gdzieś widziałam taką w gazecie i muszę powiedzieć, że całkiem fajnie się ta mozaika prezentowała. Dlatego też zaczęłam szukać takiej mozaika łazienkowa i tutaj https://imozaiki.pl/pages/mozaika-lazienkowa udało mi się uzyskać wiele bardzo cennych wskazówek odnośnie dopasowania mozaiki do wielkości łazienki.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość