Fotowoltaika

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
camio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 07 sty 2020, 00:48

Re: Fotowoltaika

Postautor: camio » 13 maja 2020, 22:05

Nie widzę sensu budowy domu, jeśli nie zamierzamy inwestować w fotowoltaikę. Wymiary paneli fotowoltaicznych pozwalają na dogodne rozmieszczenie ich na posesji. Mamy więc ekologię, oszczędzanie i łatwość w używaniu.
SteffAnja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 02 lis 2017, 10:29

Re: Fotowoltaika

Postautor: SteffAnja » 22 maja 2020, 11:17

Sporo tu zależy od wielkości waszego gospodarstwa, albo i też budynku firmowego. Też właśnie wiele firm, samorządy, decydują się na inwestycje w fotowoltaikę:) Warto tu skonsultować się ze specjalistami w tym zakresie, mi pomogła bardzo firma Eko Prime. Świetnie znają się na temacie, super doradzili mi w kwestii dofinansowania do paneli fotowoltaicznych, szybko zajęli się montażem i zrobili to bardzo profesjonalnie.
piecek33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 22 maja 2020, 20:09

Re: Fotowoltaika

Postautor: piecek33 » 22 maja 2020, 21:05

My planujemy zamówić bezpłatny audyt fotowoltaiczny, który można obecnie wykonać także online - firma PGM Fotowoltaika, https://pgmpv.pl/, oferuje takie rozwiązanie. Taki audyt pomoże ustalić, jakie jest zapotrzebowanie, jakie są warunki montażu i inne takie techniczne kwestie, które mają znaczenie przy wykonywaniu takiej instalacji.
marian33334
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2020, 07:04

Re: Fotowoltaika

Postautor: marian33334 » 26 maja 2020, 07:05

Moim zdaniem każdy z tego wątku może się dowiedzieć bardzo .Sam z tego wątku dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji.
______________________________________________________________________
panele słoneczne
andrew777
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 21 paź 2017, 12:05

Re: Fotowoltaika

Postautor: andrew777 » 27 maja 2020, 12:37

Mam sprawdzoną firmę, która zajmuje się fotowoltaiką od a do z https://wojtmar.com.pl/. Robią wycenę, ofertę, pomagają w uzyskaniu dofinansowania, a potem montują. Region Polski nie ma znaczenia, wszędzie dojadą. Prawdziwi fachowcy!
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Fotowoltaika

Postautor: niebieskiorzel » 27 maja 2020, 23:06

Również stwierdziliśmy z żoną, że panele fotowoltaiczne będą idealnym rozwiązaniem do naszego domu ;) Postanowiliśmy więc przeszukać internet żeby znaleźć najlepszą ofertę. Zapoznaliśmy się z różnymi firmami, ale zdecydowanie najlepszy okazał się kalkulator dostępny na https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ ;) Dzięki niemu udało nam się wybrać perfekcyjnie dopasowaną do naszych potrzeb instalację fotowoltaiczną. Jestem mega zadowolony, że trafiliśmy na porządną firmę, to bardzo ważne przy dokonywaniu większych decyzji inwestycyjnych.
Awatar użytkownika
jas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:58

Re: Fotowoltaika

Postautor: jas » 28 maja 2020, 16:54

Cześć! Poszukujecie dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się fotowoltaiką śląsk ? Jeśli tak, to szczerze mogę wam polecić usługi tej firmy. Osobiście sam zamawiałem u nich panele słoneczne i muszę wam powiedzieć, że naprawdę warto! Za taką cenę ciężko jest znaleźć coś lepszego. Polecam!
Miror96
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 13:09

Re: Fotowoltaika

Postautor: Miror96 » 29 maja 2020, 13:11

bamiel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:46

Re: Fotowoltaika

Postautor: bamiel » 30 maja 2020, 22:32

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy kompleksowo zajmującej się fotowoltaiką to warto sprawdzić ofertę https://www.ecotec-polska.pl/pl. Wykonywali oni instalację u mojego znajomego i sam zastanawiam się nad wdrożeniem takiego rozwiązania.
robert10015
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2020, 14:32

Re: Fotowoltaika

Postautor: robert10015 » 22 cze 2020, 15:02

Na stronie https://remont.biz.pl/ogrzewanie/koszty-ogrzewania-domu-porownanie-roznych-rozwiazan-grzewczych-w-stosunku-do-pompy-ciepla/ sprawdzicie jakie sa koszty ogrzewania domu lub mieszkania za pomocą pompy ciepła
maia45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2020, 13:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fotowoltaika

Postautor: maia45 » 29 cze 2020, 13:43

Warto zastanowić się nad dotacją na takie rozwiązanie, nie jest to tania inwestycja.
myszunia_20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2020, 13:17

Re: Fotowoltaika

Postautor: myszunia_20 » 06 lip 2020, 17:11

Sprawdzona przeze mnie osobiście oraz bardzo dobra firma zajmująca się projektem i montażem paneli fotowoltaicznych to SPR-POLSKA. Profesjonaliści w każdym calu! Pomogą Ci z pomiarem, projektem, wyceną, wszystkim.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Fotowoltaika

Postautor: malwinapietrzak » 21 paź 2020, 12:14

decydując się na fotowoltaikę warto znaleźć firmę, która rzeczywiście otrzymuje prąd z energii odnawialnej. Godną polecenia firmą jest re:spect energy, którzy działają na rynku już od 6 lat i współpracują z grupą ponad 200 wytwórców energii elektrycznej w Polsce. Ich głównym celem jest zakup odnawialnej energii elektrycznej jedynie od zielonych wytwórców, co jeszcze bardziej skłania do wyboru właśnie tej jednostki. Pamiętajcie, że dbałość o planetę to przyszłość nasza i naszych bliskich.
rreynolds
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2020, 15:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Fotowoltaika

Postautor: rreynolds » 25 paź 2020, 15:20

Na pewno warto korzystać z dostępnych dofinansowań.
amely
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 14 wrz 2019, 10:22

Re: Fotowoltaika

Postautor: amely » 04 gru 2020, 20:56

Jeśli chodzi o fotowoltaikę to jest dzisiaj wiele rozwiązań i każde gospodarstwo może sobie pozwolić na taką inwestycję. Tutaj https://ecocalma.pl/ warto zerknąć na ofertę firmy, która się tym zajmuje. Dzięki ich doświadczeniu będzie można szybko uzyskać panele.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość