zarządca nieruchomości

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
korneli
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2020, 12:58

zarządca nieruchomości

Postautor: korneli » 27 sty 2021, 10:53

Cześć. Interesuje mnie czy zarządca nieruchomości kraków sprawuje pełną opiekę nad mieszkaniem. Zależy mi na osobie, która będzie sprawowała nadzór nad mieszkaniem, w tym zatrudniała i kontrolowała firmę sprzątającą oraz realizowała kwestie finansowe? Jeśli tak to możecie mi polecić godną osobę? Z góry dziękuje za pomoc.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: zarządca nieruchomości

Postautor: jjusti18 » 20 lut 2021, 16:45

A czy jest tutaj ktoś, kto może działa jako agencja nieruchomości? Tak pytam, ponieważ potrzebowałabym dobry program dla biur nieruchomości, który pomoże mi lepiej zarządzać ogłoszeniami z nieruchomościami i usprawni obsługę klientów. Czy macie dla mnie jakieś konkretne propozycje? z jakich opcji polecacie skorzystać?
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: zarządca nieruchomości

Postautor: trik01 » 09 mar 2021, 11:42

To jak dany zarządca wywiązuje się ze swoich obowiązków, zdecydowanie ma znaczenie. Przekłada się to potem na zadowolenie z mieszkania. Co innego jak nie trzeba się o nic martwić i jest zrobione, a co innego upominać. Tu gdzie mieszkam w Warszawie mój zarządca per modum wywiązuje się ze swoich obowiązków bardzo dobrze. Wie co do niego zależy i zawsze bardzo profesjonalnie do swoich zadań podchodzi. Na nim można zawsze polegać.
arczi01
Level 1
Level 1
Posty: 320
Rejestracja: 04 maja 2021, 00:29

Re: zarządca nieruchomości

Postautor: arczi01 » 05 lip 2021, 04:10

Polecam Ci skorzystać z biura nieruchomości https://www.maxon.pl/

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość