Koszt budowy szamba

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Koszt budowy szamba

Postautor: monikabert90 » 03 cze 2017, 09:29

Witam serdecznie,
Temat zbiorników na nieczystości był już poruszany na forum wiele razy, jednak w żadnym z wątków nie znalazłam odpowiedzi na pytanie - ile takie szambo kosztuje? Chodzi mi o zbiornik jednokomorowy o pojemności 8 metrów sześciennych, oczywiście wykonany z betonu. Na www.szambabetonowe-producent.com.pl niestety nie ma cennika, trzeba skontaktować się z firmą, aby dowiedzieć się ceny. Może zatem Wy pomożecie i napiszecie, ile plus minus płaciliście za swoje szamba? Czy z producentem takich zbiorników można się ewentualnie targować? Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam.
mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

Re: Koszt budowy szamba

Postautor: mekmek » 25 kwie 2020, 22:55

byle ekologiczne, tradycyjne szamba betonowe to przeszłość
pawel90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 10:13

Re: Koszt budowy szamba

Postautor: pawel90 » 29 kwie 2020, 10:20

Koszt budowy szamba betonowego zależy od jego wielkości, materiału, z jakiego wykonany czy usługi dźwigiem.
Kreolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:02

Re: Koszt budowy szamba

Postautor: Kreolka » 24 lip 2020, 12:42

W kwestii wywozu szamba lub udrożnienia kanalizacji polecam wam współpracę z firmą http://www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl/. Zrobili u mnie profesjonalny przegląd, a oprócz tego zajęli się fachowo opróżnieniem. Wszystko z zachowaniem standardów, sprawnie i w przystępnej cenie.
Tantia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:07

Re: Koszt budowy szamba

Postautor: Tantia » 24 lip 2020, 13:36

Jeśli chcecie zlecić fachowe udrożnienie kanalizacji, to polecam firmę https://ekoroman.com.pl/. Robią przeglądy, oferują wywóz nieczystości. Działają sprawnie i profesjonalnie. Dobra współpraca.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość