remont w domu

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

remont w domu

Postautor: kumpel » 04 cze 2017, 00:35

Remont w domu to niekończąca się historia brudu i sprzątania. Na szczęście to już za mną. Czekam jeszcze tylko na meble łazienkowe które zamówiłam dzisiaj od https://obi.pl/lazienka-i-kuchnia/meble-lazienkowe-i-lustra/c/898. Nie mogę się doczekać kiedy będzie już po remoncie. A Wy lubicie remonty?
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: remont w domu

Postautor: trylogia » 05 cze 2017, 10:37

Faktycznie - remont to nic przyjemnego. Trzeba się do niego też dobrze przygotować. Zobaczcie, jakie niezbędne narzędzia do majsterkowania omówiono na: narzedzia-do-majsterkowania-na-lata-czyli-jakosc-vs-cena-w-skrzynce-z-narzedziami/. Z takimi pomocami z pewnością będzie znacznie łatwiej. Najpierw warto skompletować właśnie je.
tamarka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, 14:56

Re: remont w domu

Postautor: tamarka » 21 cze 2017, 15:09

Nikt nie lubi remontu samego w sobie, ale efekt to co innego ;) oczywiście pod warunkiem, że remont jest zrobiony dobrze, a nie trzeba wzywać kolejną ekipę zeby poprawiała po poprzedniej i tak w kółko.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: remont w domu

Postautor: remana » 28 cze 2017, 21:25

Ja aktualnie zabieram się za odświeżenie kuchni, bo na porządny remont póki co mnie nie stać. Planuję odmalować ściany, wymienić blaty kuchenne oraz zlew. Szukam właśnie jakiegoś fajnego w dobrej cenie w sieci i znalazłam stronę http://sklep-promar24.pl/
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: remont w domu

Postautor: pawelzursynowa » 28 cze 2017, 23:29

To proponuję zajrzeć sobie jeszcze na stronę http://www.zlewozmywak.pl/ i porównać oferty. Warto zajrzeć w kilka miejsc przed podjęciem końcowej decyzji.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: remont w domu

Postautor: AinEingarp » 10 lip 2017, 12:44

Ja na szczęście jestem już po remoncie - kosztowało nas to wiele pieniędzy, czasu i nerwów. Dużą pomocą okazały się artykuły o tym, jak wybierać kombinerki i pozostałe narzędzia ręczne na kochamczytac.pl/czego-potrzebuje-zlota-raczka-przedstawiamy-liste-narzedzi-recznych/ - dzięki temu dokładnie wiedzieliśmy, czego szukać w sklepie. No i kupowaliśmy tylko narzędzia sprawdzonych marek, które są dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: remont w domu

Postautor: Kubalek3 » 24 lip 2017, 12:35

Właśnie kończę malowanie swojego pokoju. Połączyłem szary kolor ścian z pionowymi pasami koloru, miał być łagodny czerwony wyszedł róż :/ I teraz nie wiem czy zamalować to na szaro? Czy zostawić? Ponadto jedną ścianę muszę mieć białą bo chcę na niej z projektora oglądać filmy. No i dla lepszego efektu wybrałem właśnie szary kolor reszty ścian i gdzieś u kogoś widziałem fajne połączenie z takim czerwonym normalnym ale wyszedł mi nienormalny. Nie będzie to wyglądało obciachowo?
Żeby kumple sobie jaj nie robili ze mnie potem.
klopss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2017, 14:21

Re: remont w domu

Postautor: klopss » 24 lip 2017, 17:08

jestem w trakcie remontu mieszkania, szukam jakiś inspiracji, czy ktoś może mi coś polecić? jakieś blogi etC?
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: remont w domu

Postautor: Ela78 » 25 lip 2017, 12:43

Ja remont mieszkania mam zaplanowany na września i już w zasadzie kupujemy wszystkie niezbędne materiały. Mnie przeraża trochę bałagan i wszędzie brud. Ale zamierzam kupić potrzebne materiały jak folia ochronne by zabezpieczyć okna, taśmy malarskie a nawet plomby czyli kółka samoprzylepne służące jako plomby do zamykania opakowań foliowych, papierowych itp. żeby zabezpieczyć przed otwarciem zapakowane rzeczy w domu. Na stronie Handtech są takie plomby https://handtech.pl/97-plomby-stickery- ... ie-klejace i wiele innych potrzebnych materiałów.
Dolerkmij
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2017, 20:07

Re: remont w domu

Postautor: Dolerkmij » 27 lip 2017, 20:15

Remont to zawsze trudny moment. Często moim zdaniem brakuje ciekawych pomysłów na urządzanie pomieszczeń. Ostatnio spodobało mi się to, co oferuje Prolinea(http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane). Co myślicie o czymś takim? Pozdrawiam :)
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: remont w domu

Postautor: DominikaSika » 30 lip 2017, 16:52

Ważną rzeczą, o której powinniśmy pamiętać podczas remontu, jest ocieplanie domu, ponieważ dobrze ocieplony dom jest ogromną oszczędnością dla naszego portfela. Ze swojej strony mogę polecić sklep internetowy docieplajdom.pl, który ma ogromną ofertę materiałów izolacyjnych, które są idealne dla każdego domu. Zapraszam serdecznie - wysoka jakość w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: remont w domu

Postautor: KowalM2 » 31 lip 2017, 10:53

Tak jak już wcześniej gdzieś pisałem remont to jest katorga, największy problem miałem z ocieplaniem poddasza, no ja nie mogę ile to było pracy zwłaszcza, że robiłem to sam z moim bratem. Ocieplanie poddaszato niemała inwestycja nie mniej jednak jestem bardzo zadowolony z mojego wysiłku, ponieważ jest ciepło i nie ma problemów z kosztami czy też fachowcami, którzy pewnie gorzej by to zrobili i skasowali jak za złoto.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: remont w domu

Postautor: KowalM2 » 31 lip 2017, 11:13

Jeżeli korzystałbyś z metody malowanie proszkowanego to myślę, że nawet przeszłoby w 3 godzinki na 2 razy na szaro ścianę, ale metody tradycyjne czyli wałek to po prostu się na machasz i stracisz dużo czasu.

Tutaj masz link o tym co to malowanie proszkowe jeśli nie wiesz, żeby nie było, że nie pomogłem czy cos: http://www.ogrody-sokol.pl/na-czym-pole ... proszkowe/
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: remont w domu

Postautor: dusia » 31 lip 2017, 11:26

Jeśli remontujecie dom czy mieszkanie i chcielibyście posiadać kamienne blaty, parapetry lub schody , to polecam wam http://omm.rocks/kategoria/rodzaje-kami ... nia/.Firma zajmuje się nietylko produkcja ale i monażem kamienia. Posiadają bardzo duży wybór rodzajów kamienia jak i kolorów.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: remont w domu

Postautor: miracle » 01 sie 2017, 21:58

A robicie remonty sami czy to komuś zlecacie? Ja zastanawiam się nad samodzielnym remontem. Na razie czytam o wkrętach samowiercących i ich zastosowaniu w budownictwie. Muszę jak najwięcej wiedzieć na ten temat.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość