Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
bamiel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:46

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: bamiel » 26 lut 2020, 17:25

Sam rozglądam się za zakupem nowego mieszkania i niedawno znalazłem świetną wizualizację osiedla we Wrocławiu https://odysseycrew.pl/projekty/vantage-development-port-popowice. Jestem zachwycony jak prezentuje się to osiedle. Taka makieta jest bardzo pomocna szczególnie dla inwestorów.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: Mateo 77 » 27 lut 2020, 20:31

Jeśli macie taką możliwość, to jak najbardziej warto postawić na rynek pierwotny. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że mieszkanie nie będzie miało żadnych ukrytych wad, co w perspektywie może okazać się niezwykle cenną rzeczą. Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie chcielibyście zamieszkać, to sprawdźcie Wiktoria Osiedle. To niesamowicie zlokalizowane osiedle, na którym nie tylko odnajdziecie spokój, ale też będziecie w stanie cieszyć się życiem wraz z rodziną. Koniecznie sprawdźcie ten temat.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: monikabert90 » 25 mar 2020, 15:41

Moim zdaniem lepiej jest kupić nowe mieszkanie od dewelopera niż takie z rynku wtórnego. Widziałam ostatnio na stronie internetowej www.cityvilla.pl bardzo atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w villach - jedna mieści się na warszawskim Bemowie, a druga na Zawadach - części Wilanowa. Mi naprawdę wpadły one w oko. A Wy co o nich sądzicie? Zdecydowalibyście się na zakup mieszkania w takiej villi?
Awatar użytkownika
lou32
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2020, 15:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: lou32 » 26 mar 2020, 15:35

Tak czy owak pamiętajcie aby sprawdzić mieszkanie przed podpisaniem umowy.
Awatar użytkownika
jennyfer23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2020, 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: jennyfer23 » 27 mar 2020, 15:37

Oczywiście podstawowym kryterium, od którego musimy zacząć nasze poszukiwania są pieniądze. Bez sensu tracić czas na oglądanie willi z basenem, gdy w zasięgu naszych możliwości jest mieszkanie dwupokojowe. No chyba, że dla przyjemności! Sami zobaczcie jakie oferty mieszkań w Warszawie są na tym obszernym portalu https://tabelaofert.pl/mieszkania/warszawa myślę, że za kilka lat uda mi się kupić jedno z nowoczesnych mieszkań w stolicy.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: Lilka2 » 27 mar 2020, 20:04

Super ze taki temat powstał na tym forum :) Ja kupilam akurat jakis czas temu mieszkanie we Wroclawiu nieopodal rynku - nie dosc ze mam piekne mieszkanie to i cudowne widoki :) Dzieki pani Sabrinie z SDP Nieruchomosci https://sdp-nieruchomosci.pl/ wszystko udalo sie dopiac na ostatni guzik
ola156247
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:20

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: ola156247 » 02 kwie 2020, 11:14

Ja bardzo polecam: inwestycja Głowackiego Kraków :) Sami kupiliśmy tam z mężem mieszkanie pod wynajem lub w przyszłości dla dzieci :) Podobno Bronowice są teraz najczęściej wybieraną dzielnicą w Krakowie ;)
zaos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 mar 2019, 13:08

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: zaos » 15 kwie 2020, 15:39

Myślę że mieszkanie od dewelopera ma większy sens niż to używane. Zawsze chciałem mieszkać w nowoczesnym budynku ale w atrakcyjnej lokalizacji dlatego zdecydowałem się na tą https://www.stalowa27.pl/ praską kamienicę.
mikuś
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:29

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: mikuś » 22 kwie 2020, 14:46

A ja stawiam na stolicę i Białołękę bo to fajnie rozwijająca się zielona dzielnica miasta. A jeśli chodzi o osiedle to moim typem jest Bliżej Gwiazd na Mehoffera, byłem już nawet w biurze sprzedaży
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: kamai » 27 kwie 2020, 17:12

Podobnie jak ja, też zamierzam się osiedlić na stałe w Warszawie i też wybieram Białołękę, kupię mieszkanie od Atala bo tam jest możliwość także zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: rossi » 28 kwie 2020, 11:49

Właśnie tez jestem w trakcie poszukiwań dla siebie mieszkania i już mam coś na oku u nowe mieszkania na sprzedaż szczecin oferowane przez tomaszewicz.pl . A dokładnie chodzi mi o mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina - Pogodnie. Położone blisko Parku Kasprowicza oraz Ogrodu Botanicznego. Willa Botanika posiada mieszkania o niezwykłej elegancki w wysokich standardach.
Nejlo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:08

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: Nejlo » 03 maja 2020, 20:18

Obecny kryzys pokazuje, że inwestycje w nieruchomość mogą nie przetrwać załamania rynku i warto ulokować swoje środki powierzając funduszowi inwestycyjnemu, który wie jak nimi zarządzać. Warto sprawdzić ofertę vienna i przekonać się, jak fundusze pomnażają nasze pieniądze. Pozdrawiam
samolot45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:31

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: samolot45 » 09 maja 2020, 23:05

Zakochałem się w mieszkaniach na Ursusie w Warszawie, buduje je deweloper Acciona https://ucityresidence.pl/ to fantastyczne miejsce do zamieszkania, nie tak zatłoczone jak centrum a jednocześnie posiada pełną infrastrukturę taką jak szkoły czy przedszkola. Mieszkania występują w konfiguracjach od 2 aż do 7 pokoi, są przestronne, można też liczyć na taras lub ogródek. Myślę że to ciekawe miejsce to życia w spokoju razem z rodziną.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: kumpel » 25 maja 2020, 18:23

Moim zdaniem to czy ma to być mieszkanie od dewelopera czy z rynku wtórnego wpływa wiele czynników. Wiadomo, że mieszkania z rynku wtórnego są zdecydowanie droższe i wymagają sporego wkładu. Mieszkania z rynku wtórnego są tańsze jednak to budownictwo ma już swoje lata i różnie z tym bywa. Warto sobie na ten temat poczytać. Ja ma stronie https://www.interaktywna.pl/ znalazłem interesujący artykuł w tym właśnie temacie. Warto poszukać sobie ważnych informacji przed podjęciem decyzji.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Mieszkanie od dewelopera czy rynek wtórny?

Postautor: polina7 » 30 maja 2020, 19:50

Jeśli chcecie, aby nie spadało na wartości i przede wszystkim urządzić je po swojemu, to zdecydowanie należy zdecydować się na mieszkanie od dewelopera. Ogródki to teraz hit na rynku. Nigdy nie wiadomo kiedy znów trzeba będzie pracować z domu, a dzięki nim można się relaksować i pracować na własnym tarasie. Tutaj https://miasteczkogreenwood.pl warto sobie sprawdzić mieszkania w Warszawie na Miasteczku Greenwood.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość