Dom

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Albatros
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2020, 09:48

Re: Dom

Postautor: Albatros » 20 lis 2020, 07:43

Posiadanie w końcu własnego domu to naprawdę świetne uczucie, jest z tym trochę zachodu oraz wydatków ale efekt końcowy naprawdę cieszy. Jedynie problem był ze znalezieniem odpowiedniego geodety, jednak geodeta24.com z polecenia sprawdził się naprawdę świetnie.
pestka.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2020, 10:53

Re: Dom

Postautor: pestka. » 02 sty 2021, 12:48

Ja lubię domy świetnie zaprojektowane :) A takie zapewnia na pewno firma dd projekt.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Dom

Postautor: bella91 » 06 sty 2021, 17:49

MG Projekt ma obłędne domy w swojej ofercie. Zobacz sobie chociażby ten projekt https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz Nam skradł serducha! Mamy zamiar go zamówić i jeszcze w tym roku rozpocząć budowę. Mam nadzieję że urzędowe sprawy ogarniemy w miarę sprawnie.
thane
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2021, 14:04
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: Dom

Postautor: thane » 08 sty 2021, 14:11

Mnie najbardziej zależy na tym by dom był ekologiczny.
bsanford
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2021, 15:09
Lokalizacja: Tychy

Re: Dom

Postautor: bsanford » 15 sty 2021, 15:20

Domy z systemem inteligentnym to teraz codzienność.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Dom

Postautor: malwinapietrzak » 20 sty 2021, 12:15

Budując dom należy także zastanowić się nad możliwymi oszczędnościami, które mogą wynikać np. ze skorzystania oferty firmy respect energy, która oferuje swoim klientom wyłącznie zieloną energię, która zostaje produkowana z alternatywnych źródeł energii np. elektrowni wiatrowych. Takie rozwiązania są dużo tańsze, ale także budują naszą ekologiczną świadomość. Takie rozwiązania są bardzo nowoczesne i innowacyjne.
eryk78
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:09

Re: Dom

Postautor: eryk78 » 17 lut 2021, 13:52

Dla każdego domu technologia proponowana przez https://smarterdom.pl daje wiele możliwości sterowania oświetleniem. Jeżeli chcesz w swoim domu mieć automatyczny system włączania światła to proponuje cały system zamówić i zainstalować właśnie od nich.
Rytmiczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2021, 21:26

Re: Dom

Postautor: Rytmiczny » 17 lut 2021, 21:31

Własny dom to jest świetna sprawa
Awatar użytkownika
tlumacze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 09 maja 2018, 09:12

Re: Dom

Postautor: tlumacze » 24 lut 2021, 15:35

a myślałaś o tym, żeby od razu zainwestować w konstrukcje fotowoltaiczne? Polecam Ci Asenergy- to świetna hurtownia fotowoltaiczna.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Dom

Postautor: śmieszek » 17 cze 2021, 13:37

Jeśli chodzi o dom to każdy decyduje się na taki dom na jaki go stać. Ale z reguły i tak jest tak, że przeszukujemy internet w celu znalezienia jakiegoś fajnego projektu. I tak też ja przeszukiwałam internet i między innymi znalazłam ofertę tej firmy prefab homes z której to zdecydowanie zamierzam skorzystać. Także szperanie w internecie ma także i swoje plusy.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Dom

Postautor: Ela78 » 15 sie 2021, 20:06

Jak już jesteście w trakcie budowania domu, to przemyślcie sobie montaż uzdatniacza do wody. Słyszałam, że tutaj : https://grupamo.pl/produkty/uzdatniacz-wody/ można dowiedzieć się na ten temat trochę więcej. To super sprawa, szczególnie dla domków jednorodzinnych. To nowoczesne urządzenie, które odpowiada za skuteczne zmiękczanie wody i zapobiega gromadzeniu się trudnych do usunięcia osadów.
antony
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2020, 12:20

Re: Dom

Postautor: antony » 27 paź 2021, 12:46

Ważnym etapem budowy domu jest przejście ze stanu surowego otwartego w zamknięty. Wybierając okna, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko estetykę, ale też ich parametry, solidność wykonania i profesjonalny montaż, który pozwoli uniknąć ewentualnych mostków cieplnych na łączeniu muru z ościeżnicą. Najlepiej zamawiać okna produkowane w sprawdzonych systemach i od doświadczonej firmy, która obsłuży całość zamówienia. Osobiście mogę polecić firmę Wintact z Liskowa niedaleko Kalisza, która oferuje okna i drzwi z PVC w znanych systemach Schuco. A jeśli ktoś mieszka na Dolnym Śląsku, godna uwagi jest firma Matplast z Nowej Rudy. Obydwaj producenci są bardzo rzetelni i dbają o jakość obsługi klienta, od darmowego pomiaru aż po fachowy montaż.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość