Ogrodzenie wokół domu

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
mikuś
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:29

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: mikuś » 08 sie 2019, 18:51

Świetnie wygląda, jest trwałe i łatwe w utrzymaniu ogrodzenie modułowe Joniec. Ogrodzenia nie wymienia się co roku więc lepiej rozejrzeć się za czymś trwałym. Sąsiedzi łypią na nie zazdrosnym okiem tym bardziej, że pod nosem mają Castoramę gdzie można kupić takie ogrodzenie bez problemu.
darekc
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:47

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: darekc » 16 sie 2019, 21:56

Jak dla mnie to lepszym rozwiązaniem jest ogrodzenie palisadowe, także ze względu na przystępność cenową, ale co kto lubi. Moje palisadowe zostało zainstalowane sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Montażem i też sprzedażą ogrodzenia zajęła się firma expert-ogrodzenia. Polecam, bo efekt jest powyżej moich oczekiwań, a i cena w pełni do zaakceptowania.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: Kubalek3 » 22 sie 2019, 08:14

Zawsze można też posadzić żywopłot na przykład z takiej tui https://www.podkarpackiesady.pl/pl/p/ZY ... ABANT/1110 po kilku latach masz piękną zieloną ścianę, która chroni od wiatru. Najlepiej po północnej stronie ją sadzić.
krysinski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 14 sie 2017, 12:47

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: krysinski » 22 sie 2019, 10:24

Żywopłot może i chroni od wiatru, ale na pewno nie ochroni przed intruzami. Ogrodzenie przede wszystkim ma utrudnić, czy też uniemożliwić przedostanie się na teren posesji złodziejom. Dlatego lepszym rozwiązaniem będzie stal. Np. panele ogrodzeniowe Bekafor Classic.

Obrazek
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: lolipop1234 » 22 sie 2019, 22:08

akurat pasuje do stylu budynku, kolorystyka i minimalizm.
darekc
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:47

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: darekc » 23 sie 2019, 22:10

Piękny efekt końcowy, wszystko idealnie do siebie dopasowane!
Tantia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:07

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: Tantia » 20 sty 2020, 22:13

Po wybór dobrego ogrodzenie polecam zgłosić się do firmy www.centrumogrodzen.pl. Mają w ofercie szeroki wybór w tym ogrodzenia przemysłowe i do prywatnych posesji, a także ogrodzenia metalowe i panelowe. Można skorzystać z atrakcyjnej ceny.
SteffAnja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 02 lis 2017, 10:29

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: SteffAnja » 22 sty 2020, 15:41

Solidne ogrodzenie to bardzo ważna rzecz. Powinniście wybrać coś wytrzymałego, a także i odpowiednio się prezentującego na waszej posesji. Zerknijcie sobie może tu na ogrodzenia metalowe od producenta https://plotex.net.pl/ Mają tu spory wybór ogrodzeń metalowych, także bramy, furtki. Sporo ułatwiają klientom przez wykonanie wizualizacji zarówno 2D jak i 3D wybranego ogrodzenia na działce. Nie ma tu problemu z odpowiednim dopasowaniem, firma wykonuje pomiary i zajmuje się montażem ogrodzenia.
Kreolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:02

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: Kreolka » 23 sty 2020, 10:46

Panele ogrodzeniowe wykonane z drutów ocynkowanych lub ocynkowanych i malowanych proszkowo wykonuje profesjonalnie http://www.siatkiwielkopolskie.pl. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania i obsługi firmy. Polecam współpracę z nimi.
wadzianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 31 paź 2019, 11:18

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: wadzianka » 23 sty 2020, 11:13

Ja osobiście bardzo lubię ściany zieleni i jeśli bym stała teraz przed wyborem to bym poszła w takim kierunku ogrodzenia.
elda.frami
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2020, 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: elda.frami » 25 sty 2020, 12:17

Moim zdaniem siatka ogrodzeniowa w zupełności wystarczy, dodatkowo jest to tańsze rozwiązanie.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: robertool » 15 lip 2020, 10:51

Metalowe ogrodzenie dla domu wykonane z trwałych materiałów oferuje firma http://januskonstrukcje.pl więc jeżeli ten temat Ciebie interesuje wystarczy, że się z nimi skontaktujesz i uzyskasz wszelkie dalsze informacje.
anabel69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2020, 09:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: anabel69 » 24 lip 2020, 10:01

Ogrodzenie to potrzebny element, zwłaszcza jeśli zależy nam na większej prywatności.
kalisza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2019, 16:10

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: kalisza » 28 lip 2020, 18:31

Jak dla mnie ogrodzenie powinno być estetyczne i zdobić resztę posesji i dom. Ja na froncie swojej posesji zamontowałam sobie panele z czarnej blachy z pięknym laserowo wyciętym wzorem, który dopełnia całości wygląda megaaa. (jak dla mnie:P) A to tez nie wymaga jakiś wielkich pieniędzy kupujemy czarną blachę zlecamy firmie cięcie laserowe i mamy piękne ogrodzenie.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Ogrodzenie wokół domu

Postautor: Unika » 12 sie 2020, 16:40

My dopiero zaczniemy się budować i korzystamy z usług rodzinnej firmy. Będziemy musieli sami się zająć tymczasowym ogrodzeniem domu. Zastanawiałam się, czy skorzystać z oferty tej firmy https://ogrodzenia24h.pl/ . To całkiem wygodne rozwiązanie bo nie trzeba takich ogrodzeń kupować ale można tymczasowo je wynająć. Muszę się zapytać naszego majstra, jakie najlepiej od nich zamówić.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość