prezent na nowy biznes

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
budynia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:37

prezent na nowy biznes

Postautor: budynia » 23 lut 2019, 20:51

Mój przyjaciel zaczyna swój własny biznes, chcemy się grupą zrzucić na jakiś dobry sprzęt do firmy, branża budowlana, remonty, malowanie itp. myślę o jakiejś dobrej wiertarce tylo już takiej dla profesjonalistów, myśleliśmy o aeg polecacie?
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: sabinkaduchess » 08 mar 2019, 12:49

Według mnie każdy profesjpnalista doceni narzędzia aeg. Sama nie korzystam, ale mąż ma w firmie właśnie taką markę na akumulatory 18 V i 18vpro.
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: chloe » 12 mar 2019, 23:42

aeg to dobry wybór dla profesjonalisty, na nowy biznes to może taka z udarem np. BSB18C2X LI-202C, to już bardzo solidny sprzęt i na pewno posłuży długo. Najlepiej kupić w komplecie z 2 akumulatorami, na narzedzia.pl mają duży asortyment
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: sabinkaduchess » 04 kwie 2019, 11:49

Masz rację :) Dodam jeszcze, że silniki bezszczotkowe w aeg są naprawę dobrym pomysłem, bo dzięki temu żywotność urządznia znacznie się wydłuża. a przecież też o to chodzi, bo wiadomo, żę w firmie to sprzętów używa się pewnie codziennie.
budynia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:37

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: budynia » 18 kwie 2019, 22:55

Korzystałaś może z akumulatorów aeg pro? Warto w nie inwestować? Są faktycznie bardziej trwałe?? JAk kupować to wolałabym już kupić coś na dłużej bo nie mam w planach oszczędzać tego sprzętu
Przemko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 24 lis 2018, 17:32

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: Przemko » 24 kwie 2019, 18:37

Uważam, że tego typu sprzęt, to Twój znajomy sam lepiej wybierze, a jak sam kupi, to dodatkowo będzie mógł wrzucić go w koszty. Może lepiej kupcie mu coś do biura, drukarkę czy ksero? Tego typu rzeczy zawsze się przydają. Ewentualnie moglibyście kupić sejf https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/sejf-hotelowy/ Sporo osób za usługi budowlane płaci gotówką, taki sejf przyda mu się do przechowywania pieniędzy lub ważnych dokumentów.
zofialipska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:15

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: zofialipska » 07 maja 2019, 15:58

Mi znajomi do nowego biura kupili fajny wentylator Meaco https://www.airnaturel.pl/produkty/wentylatory/. Bardzo przydaje się podczas upałów szybko chłodząc powietrze w biurze.
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: chloe » 08 maja 2019, 23:13

każdy swoich znajomych zna najlepiej i wie co kupić ;) a wracając do pytania o akumulatorki pro z aeg, warto. Na pewno dużo dłużej posłużą. Wartto dolożyć trochę żeby wydłużyć żywotność sprzętu,
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: pepperoni » 29 maja 2019, 22:30

AEG ma też dużo dobrego sprzętu z silnikami bezszczotkowymi, to bardzo wydłuża żywotność urządzenia i zmniejsza awaryjność, wim że jest u nich też opcja wydłużenia gwarancii, można to zrobić przez rejestrację produktu na stronie ich
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: koro » 15 cze 2019, 23:04

też używam urządzeń AEG, są mocno eksploatowane w firmie. Robią bardzo mocne narzędzia, z zabezpieczeniami przed przegrzaniem, w wielu sytuacjach w pracy wolę używać akumulatorowych, bo są bezpieczne i nie jest ię zależnym od gniazdka i prądu.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: raegar » 09 lip 2019, 12:14

Jeżeli chodzi o prezenty biznesowe, to polecam wam zapoznać się z tematem jakim są dyplomy drewniane. Tutaj: https://www.grawernia.pl/k56,dyplomy-po ... rewna.html znajdziecie taka ofertę, więc możecie zajrzeć i sprawdzić co mają do zaoferowania :)Według mnie, warto czasami docenić swoich pracowników.
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: ludwik6787 » 30 paź 2019, 05:55

W tym wypadku najlepszym prezentem jaki możecie sobie sprawić jest wykupienie ubezpieczenia maszyn i sprzętu budowlanego od uszkodzeń...Nie ważne czy zainwestowaliście w nowy czy wynajmujecie tego typu ochrona i zabezpieczenie na przyszłość na pewno wam się przyda. Naprawa maszyn budowlanych jest niezwykle kosztowna, osobiście mogę polecić ci firmę Broker Major, więcej informacji znajdziesz na ich stronie https://majorbroker.pl/ubezpieczenie-maszyn/ :) :) :)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: ewelina8393 » 30 paź 2019, 10:17

Zróbcie sobie prezent tylko i wyłącznie dla siebie i zdecydujcie się na księgowość online. I może od razu opowiem o zaletach prowadzenia księgowości samodzielnie: niska cena, pomoc ekspertów księgowych i podatkowych oraz pomoc prawników z zakresy prawa pracy. To wszystko możecie mieć, jeśli tylko zdecydujecie się na pomoc programu https://wfirma.pl/ksiegowosc Uwierzcie, że prowadzenie księgowości do tej pory nie było takie łatwe i przyjemne.
addamm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 22:41

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: addamm » 09 maja 2020, 16:01

a propos biznesu, chciałbym otworzyć własną pizzerię, tylko na pewno nie od podstaw a raczej w jakiejś sieci, jest tu ktoś zorientowany w temacie?
oedagrasso
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2020, 11:19

Re: prezent na nowy biznes

Postautor: oedagrasso » 12 maja 2020, 17:59


Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość