Nowoczesny wygląd mieszkania

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
tjast
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2020, 09:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: tjast » 17 mar 2020, 09:48

Nowoczesne wnętrza charakteryzuje duża elegancja i przestrzenność, jasne wnętrza z akcentami kolorystycznymi.
olagac98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2020, 12:40

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: olagac98 » 22 kwie 2020, 12:36

Geometric, wejdź, sprawdź ! :)
Wersacze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 paź 2018, 21:05

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: Wersacze » 02 wrz 2020, 21:25

Ja jestem właśnie po generalnym remoncie przedpokoju i kupiłam też nowe szafki na buty . Całość wygląda o niebo lepiej, a teraz będziemy zaczynać remont salonu i kuchni.
muchełe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:32

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: muchełe » 19 lis 2020, 17:31

Przedpokój jest zazwyczaj najmniej ustawnym pomieszczeniem w mieszkaniu. Szczególnie w bloku, gdzie te przedpokoje są bardzo małe. Dlatego polecam lekturę artykułu https://zona-design.pl/blog/post/23_pom ... _type=post który ułatwi Wam zorganizowanie takiego pomieszczenia.
leora43
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2020, 19:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: leora43 » 02 gru 2020, 19:10

Przedpokój, korytarz, wiatrołap ... pierwsze pomieszczenie w domu. Pierwsze, które widzisz codziennie przychodząc z pracy i które jako pierwsze widzą Twoi goście. Muszą się tu znaleźć nowoczesne meble. Meble do przedpokoju na pewno bez problemu znajdziecie na https://meblowy24.pl/meble-do-przedpokoju.html. Zadbaj o to, aby od progu Twój dom był ładny i funkcjonalny.Jeśli należymy do tych szczęśliwców, którzy dysponują dużym przedpokojem, możemy spokojnie pomyśleć nad doborem mebli i ich ustawieniem. Nawet tam, gdzie jest sporo przestrzeni, warto ją dobrze zagospodarować. Poniżej podajemy listę mebli, jakie zazwyczaj umieszcza się w przedpokoju.
humer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2020, 10:09

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: humer » 04 gru 2020, 10:56

Kluczem do ładnego i nowoczesnego wystroju są przede wszystkim meble. Zerknij sobie na https://www.vonart.com.pl/oferta/meble-sklepowe/ gdzie znajdziesz fajną ofertę mebli. Ja ostatnio robiłem właśnie remont i powiem wam, że jestem naprawdę bardzo zadowolony z mebli które kupiłem
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: AinEingarp » 04 gru 2020, 12:00

Ładne meble można znaleźć na Homebooku. Tam jest też sporo projektów, metamorfoz.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: luśka » 04 gru 2020, 22:30

Mi również podobają się nowoczesne wnętrza. Tym bardziej, że czy to o meble chodzi czy o dekoracje, to jest w czym wybierać. Nawet jeśli chodzi o same ściany to również nie trzeba się ograniczać do zwykłych farb. Na stronie http://dekoracje-scian.com.pl/niesamowi ... schodowej/ można się zainspirować ciekawymi pomysłami. Jestem pod wrażeniem jakie farby o różnych strukturach są do wyboru. Dzięki takim to z pewnością będzie nowocześnie.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: angelika9022 » 06 gru 2020, 20:39

Skoro poszukujecie jakiś fajnych mebli to koniecznie powinniście sprawdzić sobie boconcept domoteka ponieważ możecie znaleźć tam meble bardzo wyjątkowe, nowoczesne i idealnie dopasowane do Waszych wnętrz. Myślę, że jak najbardziej będziecie zadowoleni, jeśli tylko sprawdzicie wszystkie możliwości.
mirmilek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 07 sie 2018, 12:51

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: mirmilek » 08 gru 2020, 12:45

Nowoczesny to pojęcie dość względne moim zdaniem. Ale są pewne stałe elementy, które większości z nas kojarzą się nieodłącznie z nowoczesnością, na przykład wszelkiego typu elementy szklane. Bardzo fajną opcją w nowoczesnych wnętrzach są na przykład wykonywane na wymiar ozdobne lustra https://pan-szklarz.pl/lustra/ .
adan92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2020, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: adan92 » 13 gru 2020, 13:37

W ostatnich miesiącach dużą popularnością cieszą się wystroje proste i bardziej klasyczne. Stawia się na jasną kolorystykę i prostotę formy z jednoczesnymi, delikatnymi zdobieniami. Myślę, że meble francuskie mogą pomóc w osiągnięciu takiego efektu.

_______________________________
meble francuskie
Lukas00
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 21 paź 2020, 12:11

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: Lukas00 » 16 gru 2020, 13:20

Aby uatrakcyjnić wygląd mieszkania przydatne okazują się dodatki, które nadają mu uroku. W okresie świątecznym świetnie sprawdzają się tematyczne dekoracje. Jeśli ktoś szuka sklepu godnego polecenia, to gorąco polecam ofertę, którą przygotował sklep dominique. Bardzo profesjonalne wykonanie.
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: rozaluksemburg » 16 gru 2020, 15:44

Przy każdym większym remoncie warto zastanowić się nad tym jak nie narobić zbyt dużego, niepotrzebnego przecież nikomu bałaganu. Chociażby docinanie elementów betonowych czy przycinanie płytek kątówką potrafi generować tak ogromne ilości pyłu i kurzu, że głowa mała. Polecam poczytać artykuły na blogach około budowlanych, na przykład ten https://www.husqvarnacp.com/pl/wsparcie ... e-kurzylo/ często zaoszczędzimy w ten sposób więcej czasu niż przeznaczymy na czytanie.
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: Anulaa21 » 24 gru 2020, 07:45

Przecież to wszystko zależy od Was, więc nie powinniście mieć z tym większych problemów. Na pewno warto zajrzeć do https://centrumdekoracji.com/ i samemu przekonać się co do tego, jakie dekoracje dzisiaj możecie wykorzystać u siebie w mieszkaniu. Warto mieć to na uwadze, bo temat jest naprawdę istotny.
czcza11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2019, 13:57

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: czcza11 » 28 gru 2020, 17:02

Zdecydowanie nowoczesnemu wyglądowi mieszkań można przypisać obecne apartamenty Ochota, które nie tylko wyróżniają się tą cechą, ale przede wszystkim zwracając uwagę na kwestie praktyczności. Warto zatem wybrać ich propozycje, jeśli doceniasz tego typu działania i zależy Ci na najwyższej jakości, jak również na mieszkaniu w dobrej lokalizacji.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość