Nowoczesny wygląd mieszkania

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
pestka.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2020, 10:53

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: pestka. » 02 sty 2021, 12:42

Jeśli zależy wam na nowoczesnym wyglądzie domu to polecam nawiązać współpracę z firmą dd projekt :)
daw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2021, 12:11

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: daw » 18 sty 2021, 12:38

Bardzo fajnym pomysłem jest użycie tynków dekoracyjnych. Jest to proste do wykonania, a przy tym wygląda to nowocześnie. Tynki ozdobne, ale też i cegłę rozbiórkową, którą mamy już w kuchni, kupiliśmy w sklepie Aris w Krakowie https://sklep-aris.pl/. Ich oferta jest kompleksowa, posiadają korzystną ofertę, szeroki zakres produktów, ale też i usług, bo to oni zajęli się przeprowadzeniem naszego remontu i odświeżenia ścian. Mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.
phills
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2021, 10:09
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: phills » 19 sty 2021, 10:14

Najważniejsze, aby takie wnętrze było przestrzenne i funkcjonalne, dodatki i wyposażenie powinny być spójne.
kryszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:46

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: kryszka » 21 sty 2021, 20:56

Czasem można być w szoku jak dużo mogą zmienić jedynie drzwi. Za równo te wewnętrzne jak i zewnętrzne, tak naprawdę spójność w projekcie sprawia, że bardzo często otrzymuje się efekt WOW. :)
Klaudia M.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 21 wrz 2020, 10:50

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: Klaudia M. » 11 lut 2021, 15:09

Za nowoczesny wygląd mieszkania moim zdaniem w największej mierze odpowiadają nowoczesne i ładne meble. To jakie meble wybierzemy znacząco wpływa na estetykę całego domu. Ja przy wyborze swoich mebli kierowałam się ładnym wyglądem, ale również jakością i ceną. Wybrałam te ze znanej firmy Meble Wójcik. Spodobały mi się u koleżanki i postanowiłam też taki kupić. To co najbardziej spodobało mi się w ich ofercie to nowoczesne meble do przedpokoju https://www.meblewojcik.com.pl/rodzaj-pomieszczenia/przedpokoj,8.html można wybrać cały zestaw z szafkami i wygodnym siedziskiem np. do zmiany butów, a to wszystko w bardzo dobrej cenie.
AleSzklo192837465
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:23

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: AleSzklo192837465 » 12 lut 2021, 02:57

W nowoczesnym mieszkaniu nie może zabraknąć elementów szklanych! Ja skorzystałem z usług krakowskiej aleSzkło, kupując m.in. drzwi szklane, czy lustra. Zdecydowanie mogę polecić tę firmę :)
stephany.wehner
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2021, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: stephany.wehner » 15 lut 2021, 13:55

Dodatki i odpowiednie oświetlenie.
ruthe39
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2021, 15:26
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: ruthe39 » 15 lut 2021, 15:27

Lampy podłogowe to mobilne i bardzo modne elementy wyposażenia każdego mieszkania czy domu. Nadadzą wyjątkowego charakteru zarówno w salonie, sypialni jak i w gabinecie. Pełnią funkcję nie tylko praktyczną, doświetlającą miejsca w których brakuje światła, ale dodatkowo dekorują przestrzeń, a dzięki dużej mobilności możemy używać ich tam gdzie są akurat potrzebne https://www.lysne.pl/lampy-podlogowe.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: Ela78 » 29 sie 2021, 18:40

Wydaje mi się, że bardzo ciekawym dodatkiem podczas dekorowania mieszkania, jest wykorzystanie listew przysufitowych czy maskownic karnisza. Sporo ciekawych informacji w tej kwestii znajdziecie pod tym adresem: https://sufity-podwieszane.com.pl/ . W mojej ocenie tego typu elementy dekoracyjne wyglądają po prostu świetnie. Nic dodać, nic ująć.
antony
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2020, 12:20

Re: Nowoczesny wygląd mieszkania

Postautor: antony » 21 wrz 2021, 13:53

Jednym z elementów kształtujących wygląd nowoczesnych przestrzeni są okna i drzwi. Duże okna z ramami z aluminium w kolorach szarości, srebra czy nawet bieli doskonale podkreślą przestrzenny charakter wnętrza. Szczególnie ciekawie wyglądają okna w stylu industrialnym, z charakterystycznymi szprosami jak w budynkach fabrycznych. Ogólnie marzy mi się budowa domu z takimi przeszkleniami wraz z ogrodem zimowym. Fajnie prezentują się wielkoformatowe okna w aluminiowych systemach Schuco, warto spojrzeć na stronę jednego z producentów tych systemów. Mają też ofercie całoszklane ścianki i balustrady do wnętrz www. cbaluminium. com. pl/pl/#offer

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość