Parkiet z drewna krajowego czy egzotycznego na podłogę?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Parkiet z drewna krajowego czy egzotycznego na podłogę?

Postautor: ewelina8393 » 31 paź 2019, 12:04

A ja chciałabym Was zapytać, jakie macie zdanie na temat tego https://saltadis.com/oferta/wg-zastosow ... do-drewna/ kleju? Pytam, ponieważ zależałoby mi na tym, aby skorzystać z dobrej firmy, ale nie mam pojęcia, czy ten klej sprawdzi się do parkietu. Jeśli mamy tutaj jakiś ekspertów to możecie zerknąć na inne kleje z oferty. Może uda się czymś zainteresować.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Parkiet z drewna krajowego czy egzotycznego na podłogę?

Postautor: monikabert90 » 01 gru 2019, 11:42

A może zamiast drewnianego parkietu zdecydować się na płytki drewnopodobne? Widziałam takie ostatnio na stronie https://www.paste-group.pl/oferta/isla-tiles/ i bardzo mi się one spodobały ;) Takie płytki na pewno są łatwiejsze w konserwacji i utrzymaniu w czystości w porównaniu z drewnianym parkietem ;) myślę więc, że to będzie zdecydowanie lepsze rozwiązanie ;)
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Parkiet z drewna krajowego czy egzotycznego na podłogę?

Postautor: polina7 » 15 wrz 2020, 23:30

Szukacie przede wszystkim tartaku w waszej okolicy. Można w ten sposób kupić tanie, ale dobrej jakości deski. Pomyślcie nad tym. Znalezienie takiego przedsiębiorstwa nie jest jakoś zbytnio skomplikowane. Wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę np. hasło " tartak małopolska ". Na pewno nie ma sensu przepłacać w tradycyjnych marketach. Nie zawsze tam również jest to, czego oczekujemy.
maud01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2020, 15:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Parkiet z drewna krajowego czy egzotycznego na podłogę?

Postautor: maud01 » 12 paź 2020, 15:03

Jak wygląda parkiet z drzewa egzotycznego? Czy ktoś z Was zdecydował się na takie rozwiązanie?
bode.rowan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2020, 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Parkiet z drewna krajowego czy egzotycznego na podłogę?

Postautor: bode.rowan » 13 paź 2020, 19:01

Zdecydowanie podoba mi się parkiet w mieszkaniach. Wygląda bardzo elegancko.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Parkiet z drewna krajowego czy egzotycznego na podłogę?

Postautor: Kamilka75 » 30 paź 2020, 17:03

Egzotyczny droższy, ale też nie wszyscy będą wiedzieć, co to za poświęcenie, ale też nie zobaczą różnicy. Ja tam się jeszcze zastanawiam, co wybiorę, ale na pewno tutaj podlogi24.net będę sprawdzać ofertę. Z tego co wiem, to mają tu sporo wyposażenia właśnie do podłóg.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość