ile kosztuje beton architektoniczny?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Unorfing
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2019, 03:51

ile kosztuje beton architektoniczny?

Postautor: Unorfing » 10 sty 2020, 08:46

I czy płaci się za metr kwadratowy materiału, jego wagę czy właściwie w jaki sposób?
Czekam na wycenę, miałem się umówić na wizytę z fachowcami z http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-lodz ale stwierdziłem, że popytam też w internecie. Chcę najpierw poznać realia rynku, a dopiero potem podejmować decyzje i wydawać pieniądze... problem w tym, że ten beton architektoniczny to chyba dość ekskluzywny towar, bo innych producentów jakoś nie udało mi się znaleźć... ale może Wy mi coś podrzucicie?
clark.wiza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2020, 14:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: ile kosztuje beton architektoniczny?

Postautor: clark.wiza » 28 mar 2020, 14:49

Wszystko zależy od rodzaju i wyglądu takiego betonu, inne ceny znajdzie się w internecie, a inne w marketach budowlanych.
Awatar użytkownika
glen.upton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2020, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ile kosztuje beton architektoniczny?

Postautor: glen.upton » 01 kwie 2020, 20:47

Sporo. Ale wygląda nieziemsko!
DanielBud87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 13:41

Re: ile kosztuje beton architektoniczny?

Postautor: DanielBud87 » 29 kwie 2020, 13:43

Wiecie może, kto wykona dla mnie wiercenie w betonie w Krakowie? Szukam sprawdzonej firmy, która stosuje technikę diamentową.
Tęczowa_Dama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 11 sty 2019, 15:15

Re: ile kosztuje beton architektoniczny?

Postautor: Tęczowa_Dama » 19 lip 2020, 16:35

Beton dekoracyjny mi też osobiście bardzo się podoba. Super wygląda, a do tego można np. kupić go jako płytki http://limestore.pl/214-dekory-scienne co myślicie? Podobają Wam się? Ja co prawda nie widziałam ich na żywo, ale bardzo mi się podobają.
janpogorzala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2020, 09:41

Re: ile kosztuje beton architektoniczny?

Postautor: janpogorzala » 22 lip 2020, 11:37

Wiesz co, nie wiem jak to jest dokładnie z wiercenie w Krakowie, ale we Wrocławiu znalzałem fajną firmę która wykonuje wiercenie otworów w betonie za na prawdę rozsądne pieniądze. Weź no do nich dryndnij i się dogadaj, wydaje mi się że bez problemu dojadą do Krakowa.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość