Jak udekorować wnętrze?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
kocikot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 03 lut 2020, 07:06

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: kocikot » 30 gru 2020, 12:03

Myślę, że o wnętrzach dość dobrze piszą architekci Abrys na swoim blogu.
bazylia17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:01

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: bazylia17 » 31 gru 2020, 13:57

Jeśli zależy Wam aby wnętrze waszego domu było oryginalne i zachwycało pomysłowością to luknijcie na stronkę Architetto. Jest to pracownia architektoniczna, która działa zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Wszystkie projekty są przygotowywane przez włoską projektantkę wnętrz!!
adam34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 24 gru 2020, 17:39

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: adam34 » 03 sty 2021, 21:52

thane
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2021, 14:04
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: thane » 08 sty 2021, 14:08

W swoim domu zastosowałam wiele rozwiązań, które sama zaprojektowałam. Stworzyłam drewniany stolik, do którego użyłam odpowiednich ściernic do drewna https://www.sciernicelistkowe.pl/sciernice-do-drewna. Jeśli powierzchnie są niewielkie, najlepiej zastosować papier do szlifowania drewna lub inne materiały ścierne, jak bloczki czy klocki. Taki sposób sprawdzi się przede wszystkim podczas renowacji mebli, np. fotela czy krzesła, ale i ram okiennych, czyli elementów z dużą liczbą detali, z ostrymi kątami lub o nieregularnym kształcie.
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: exii90 » 08 sty 2021, 15:17

Już od dawna interesuje mnie fornir kamienny, wygląda bajerancko ale czy też jest łatwy w utrzymaniu? Ma ktoś może? Ciekaw jestem jak taki kamień zachowuje się wewnątrz ale też na zewnątrz. Mam w planach remont, ale chce najpierw zasięgnąć opinii u fachowców. Widziałem coś takiego w ofercie https://fornirykamienne.pl/
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: polina7 » 12 sty 2021, 20:09

Zerknijcie sobie tutaj https://www.arttor.pl/pol_m_Obrazy-na-szkle-424.html . Warto zainwestować w piękne obrazy na szkle. Nie tylko ładnie się prezentują, ale również wyglądają oryginalnie. Trzeba bowiem stawiać na jakość i sprawić, aby wnętrze wyglądało naprawdę niesamowicie i to pod każdym względem. Pomyślcie o tym. Trzeba przede wszystkim dekorować wnętrze ze smakiem.
Bożenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2020, 10:49

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Bożenka » 12 sty 2021, 22:32

Ja w swoim pokoju na ścianę użyła beton architektoniczny. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie dające pokojowi nowoczesny look. Taki beton możecie spotkać tu https://weneve.com/pl/99-beton-architektoniczny.
Deyna23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:45

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Deyna23 » 27 lut 2021, 17:59

Alicja75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2021, 13:36

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Alicja75 » 31 mar 2021, 15:41

Detale! Do sypialni jakaś kozacka pościel, do salonu odrestaurowany kredens pomalowany na jakiś dziwny kolor, do kuchni żaluzje drewniane (albo inne imponujące, bloga zaluzjeokienne com pl polecam żeby sie rozeznać), do jadalni kolorowa serweta, w przedpokoju abstrakcyjny wieszka i tak dalej i tak dalej. Jeden detal może zrobić całe wnętrze.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: polaola » 15 kwie 2021, 15:31

Same wykończenia mogą stanowić ładną dekorację i ja tego nie mówię wam na złość. Zobaczcie sobie na przykład cos takiego jak stara cegła na ścianę . Mój brat ma naturalnie, bo odkrył ścianę i zawsze ma coś fajnego, ale ja to wam powiem, że się wykosztuję. Jednak obu nam się to podoba i wydaje mi się, że dzięki temu po prostu będziemy w stanie ładnie wykończyć mieszkanie.
Alicja75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2021, 13:36

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Alicja75 » 25 kwie 2021, 00:45

Dekoracje-samograje to są dobrej jakości naklejki na scianę, zwykle akrylowe, albo takie z efektem 3D. Im większe i bardziej imponujące, tym bardziej nic więcej nie potrzeba. Poza tym kolorowe rośliny (jakieś fikusy czy paprotki mnie nie przekonują), girlanda z kryształków na oknie, łapacz snów albo makrama od dobrego rękodzielnika, w nieskończonośc można wymieniać. Na blogu Zorganizowana jest sporo porad w temacie urządzania wnętrza i dekoratorstwa, tyle powiem, że wszystko zależy od stylu całej aranżacji. Do loftu nieszczególnie będą pasować koronkowe serwety ;)
Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Elunia » 17 maja 2021, 19:26

Ja bardzo lubię sama tworzyć dekoracje zwłaszcza florystyczne. Bardzo fajne materiały można kupić w https://centrumdekoracji.com/ . Ostatnio miałam sporo wolnego czasu więc zaczęłam tworzyć różne ozdoby dla bliskich i zastanawiam się czy nie zająć się tym zawodowo.
ilonakaminska80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2021, 11:12

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: ilonakaminska80 » 07 cze 2021, 11:17

Całkiem fajną propozycją są panele tapicerowane :) Znakomicie wyglądają na ścianach a dodatkowo pełnią wiele istotnych funkcji w pomieszczeniu :)
Możecie je kupić na mirjan24 :) mają ogromny wybór i niskie ceny! :)
Karolina992
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 09:34
Kontaktowanie:

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Karolina992 » 29 cze 2021, 09:36

Bardzo ciekawym pomysłem mogą być nowe meble bądź Panele ścienne, ostatnio zamawialam na graingold - Koniecznie zobacz:)
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Ela78 » 29 sie 2021, 18:38

Jeśli chodzi o remonty, to koniecznie musicie zweryfikować na własne rękę, ciekawe treści pod tym linkiem: https://dekory-produkcja.pl/ . Moim zdaniem deski elewacyjne czy panele drewnopodobne prezentują się bardzo interesująco. Na pewno poprawią wygląd waszego domu i wyróżnią go spośród innych. Co myślicie w tej kwestii?

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość