Rodzaje oświetlenia

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: trik01 » 30 mar 2019, 23:16

Właściwe oświetlenie to bardzo ważna sprawa. To nie tylko ładny wystrój, ale przede wszystkim zdrowie naszych oczu. Kupiliśmy z mężem mieszkanie, remontujemy je właśnie. Rozważamy, żeby wszystkie żarówki wymienić na ledowe. Duży wybór takich znalazłam w sklepie Domino, w necie oczywiście. W takich sklepach jest dużo większy wybór.
joasia.lewandowska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2019, 10:57

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: joasia.lewandowska » 01 kwie 2019, 13:11

Oczywiście, LEDy to jest zawsze bardzo dobry wybór :) co myślicie o takich? niby nowoczesne, ale chyba do skandynawskiego stylu będą pasować? https://mlamp.pl/lampy-wiszace-zyrandol ... tozek.html
architekt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:07

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: architekt » 18 kwie 2019, 15:20

Mi zawsze podobało się oświetlenie designerskie. Takie dekoracje nigdy nie należały do najtańszych i będąc na studiach nie mogłem sobie na nie pozwolić. Teraz jestem w trakcie urządzania mieszkania i wraz z żoną wybraliśmy lampę do kuchni, salonu i przedpokoju w taki właśnie stylu. Jeśli ktoś też szuka akcesoriów do domu polecam Domodes. Mają tam dużo ciekawych rzeczy do domu. :)
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: matik » 25 kwie 2019, 17:40

Mi osobiście podobają się karnicze i abażury od Casa Bianca to dodatki do do styku skandynawskiego i mi bardzo się podbają. Oczywiście warto zobaczyć i wybrać coś co nam się podba. Ale myślę, ze fajna designerska lampa w to świetny dodatek.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: Mateo 77 » 21 cze 2019, 10:38

LEDy są dzisiaj już standardem, bo dają znajdzie lepsze światło. Jeśli szukacie konkretnych rozwiązań, to na pewno powinniście sprawdzić taśmy ledowe z https://www.kingled.pl/tasmy-led.html Dzięki nim wytworzycie wyjątkowy nastrój, dzięki któremu spędzanie czasu w danym pomieszczeniu będzie czystą przyjemnością. Przekonajcie się o tym.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: robertool » 31 lip 2019, 13:12

Firma https://tech-led.com.pl proponuje wysokiej jakości produkty i akcesoria związane z oświetleniem przemysłowym oraz do użytku domowego. Proponują atrakcyjnie cenowo halogeny, plafony, żarówki diodowe, taśmy LED, a także latarnie uliczne solarne.
zkzk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:41

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: zkzk » 01 sie 2019, 11:58

Ja uwielbiam oświetlenie w stylu skandynawskim! Takiego właśnie niedawno musiałam szukać, aby pasowało do mojego wnętrza, a dokładnie salonu. Przeszukując wiele ofert natrafiłam na mlamp i jestem bardzo zadowolona. Wiele propozycji no i jakość względem ceny naprawdę dobra.
ochotniczo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 02 sie 2019, 09:57

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: ochotniczo » 02 sie 2019, 09:59

zkzk ja również korzystałem ze strony mlamp... hmm masz rację warto polecać solidne firmy... pozdrawiam
kubason46
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:02

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: kubason46 » 02 sie 2019, 13:04

ja ostatnio zamawiałem lampy liniowe LED. Wykańczamy dom i chciałem jakieś porządne oświetlenie do garażu i powiem szczerze, że jestem mega zadowolony. Super jasno jest, lamy przymocowane do sufitu, także nie przeszkadzają w niczym, można spokojnie do garażu każdym autem wjechać. Polecam ;) Ja zamawiałem tutaj jak coś: https://ledovo.pl/k/227/lampy-liniowe-led
Werox111
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:53

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: Werox111 » 13 sie 2019, 11:47

Ja do swojego salonu zapragnęłam mieć lampy w bardzo eleganckim stylu, z taką klasą i urokiem jak z dawnych czasów. I powiem Wam, że udało mi się takie odnaleźć - Salon z lampami . Po prostu kocham ten sklep.
Aligru
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 04 wrz 2018, 12:21

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: Aligru » 15 lis 2019, 07:37

Jakby ktoś szukał info odnośnie oświetlenia do sypialni, to tu jest fajny poradnik: https://el12.pl/poradniki/oswietlenie-s ... -uwage-250 u siebie właśnie robiłem remont i była też zmiana oświetlenia. Jak się okazało, zaprojektowanie oświetlenia dla laika nie jest takie łatwe. Ale poczytałem, zaopatrzyłem się w odpowiedni osprzęt i teraz mam sypialnie jak z bajki ;)
Tantia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:07

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: Tantia » 02 mar 2020, 21:19

Warto zastanowić się nad ciekawym oświetleniem. Ja w swoim nowo urządzonym domu mam lampy od www.phenomena-light.pl i muszę przyznać, że prezentują się wyjątkowo pięknie. Solidne i oryginalne produkty w dobrych cenach. Profesjonalna obsługa i realizacja zamówień.
zofia.juluk1995
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 08 maja 2020, 08:57

Re: Rodzaje oświetlenia

Postautor: zofia.juluk1995 » 15 maja 2020, 13:48

Najlepszy sklep z oświetleniem online, super produkty.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość