Jakie rolety?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Pestka
Level 1
Level 1

Re: Jakie rolety?

Postautor: Pestka » 25 paź 2019, 10:41

Wydaje mi się, że najlepsze sa rolety materiałowe. Takie rolety sa tanie, estetyczne, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości. Bardzo solidne rolety wykonuje firma Krakżal. Na ich stronie możecie zobaczyć pełną ofertę. Firma wykonuje rolety na wymiar, dzięki czemu sa one idealnie dopasowane do rozmiaru okien. Krakżal działa na rynku od ponad 30 lat co sprawia, że są w stanie zaproponować najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania nawet dla okien o nietypowych rozmiarach czy kształtach.
anibal55
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: anibal55 » 30 paź 2019, 14:07

Dobrze sprawdzają się rolety dzień-noc, fajnie wyglądają, ale są też bardzo praktyczne, bo można nimi operować na wiele sposobów.
robertool
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: robertool » 12 lis 2019, 13:35

Okna w mieszkaniu czy domu to nie tylko funkcjonalność, ale także dekoracja. A jakie muszą być idealne rolety? Funkcja zaciemniająca to obowiązek każdej rolety – niezależnie od tego czy jest to roleta materiałowa, rzymska, do okien dachowych czy dzień-noc. Poszukujesz czegoś odpowiedniego do swojego domu to zerknij na ofertę https://www.roletypomorze.pl firmy specjalizującej się w roletach okiennych.
kaczorek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaczorek » 18 lis 2019, 08:37

Ja rolety kupowałam na https://www.karnix.pl/ sklep ze sporym asortymentem dekoracji okiennych. My akurat zdecydowaliśmy się na rolety rzymskie, które bardzo ładnie wyglądają na oknach oraz zapewniają prywatność.
Gleria
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Gleria » 25 lis 2019, 21:09

Mnie się wydaje, że jak już inwestować to tylko w rolety zewnętrzne. Ludzie zwykle zakładają takie zwykłe, wewnętrzne, bo są po prostu tanie i ogólnie dostępne. Tyle, że dopiero rolety zewnętrzne nie dość, że chronią przed włamaniami, to jeszcze zatrzymają światło słońca na zewnątrz, zanim zdąży nagrzać szybę.
Awatar użytkownika
qheaney
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: qheaney » 02 gru 2019, 13:12

Strasznie podobają mi się drewniane żaluzje, ale bardzo dużo kosztują.
karokowalik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karokowalik » 09 gru 2019, 10:27

Jakiś czas temu w ogóle nie myślałam o roletach, bo mi się nie podobały, ale w nowym mieszkaniu mam duże okna i znów tu żaluzje nie byłyby najlepszym rozwiązaniem. I dlatego zdecydowałam się kupić rolety rzymskie, które poleciła mi ta firma http://www.rolis.pl/ ze Szczecina - tam też dość duże zamówienie robił mój znajomy i był bardzo zadowolony. Ja też bardzo szybko wybrałam materiał i kilkanaście dni czekałam na realizację, a to dlatego, że wszystko robione jest pod konkretny wymiar. Dobre jest też to, że ja sama nie musiałam nic mierzyć i martwić się, że coś nie będzie pasowało, bo najpierw ktoś z firmy przyjeżdża na pomiar, a potem na montaż, co dla mnie było dość dużym ułatwieniem :)
ola156247
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ola156247 » 29 maja 2020, 13:16

U nas super sprawdzają się rolety rzymskie :) Warto pamiętać, żeby przed zainstalowaniem rolet odpowiednio wyregulować okna :) Jeśli nie wiecie jak to zrobić to polecam artykuł: jak wyregulować okno :)
owsianka91
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: owsianka91 » 09 cze 2020, 23:22

A co powiesz na rolety rzymskie? Ostatnio na https://www.dekoria.pl/rolety-rzymskie widziałam bardzo duży wybór rolet rzymskich. Zapoznaj się z ofertą. Może akurat jakaś roleta wpadnie ci w oko. Ja właśnie zastanawiam się nad roletami w kwiaty :) Chciałabym mieć taką roletę w salonie i sypialni.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”