Jakie meble do sypialni?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1

Re: Jakie meble do sypialni?

Postautor: Kubalek3 » 29 sie 2017, 13:20

Najlepiej dwa w jednym, czyli i wygodne i ładne :) Zamówiłam ostatnio łóżko w salonie meblowym meblo dom II w Rzeszowie na Armii Krajowej 24 - są super! Fajne też to, że nie trzeba koniecznie jechać żeby zobaczyć, bo wszystko jest na stronie: https://meble-do.pl
Awatar użytkownika
Atlantic Polska
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Atlantic Polska » 04 wrz 2017, 18:23

Postawiłbym na klasyczną sypialnię, z jasnymi ścianami i jedną w ciemno-brązowym kolorze. Dobre kontrastował będzie na niej, dynamiczny grzejnik rewersyjny Panama, który podczas lata również chłodzi, czym uprzyjemni sen. Ciekawym elementem mogą być suwane drzwi w stylu japońskim.

Obrazek
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KrzakMiachał » 07 wrz 2017, 11:33

Też jestem za szafą wnękową w sypialni, jest to bardzo praktyczny pomysł, który zaoszczędza masę miejsca, którego w mieszkaniu zawsze brakuje, do tego jest strasznie pojemna . Jeżeli chodzi o estetykę to wygląda to bardzo ładnie gdy szafa będzie miała przesuwane drzwi na szynach z ogromnym lustrem, który jeszcze bardziej zwiększy optycznie powierzchnię sypialni i będzie dobrym połączeniem z przebieraniem się .
Sebastian1578
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Sebastian1578 » 19 wrz 2017, 13:28

W sypialni jak już wspomniano, sprawdza się szafa wnękowa oraz duże i wygodne łóżko. Warto również wprowadzić stolik nocny. Przydatna rzecz, szczególnie w nocy. Ja na przykład mam meble w takim stylu jak tutaj https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/sypialnia. Wszystko jest odpowiednio dopasowane do kolorystyki pomieszczenia. Ponadto samo łóżko jest bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 15:26

Zdecydowanie szafa wnękowa. Pomieści bardzo dużo ubrań i innych rzeczy. "Odgraci" nam mieszkanie i wszystko będzie w jednym miejscu. Do tego takie szafy wspaniale komponują się z motywem sypialnianym. Myślę, że są same plusy takiego mebla.
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wroneq » 27 wrz 2017, 19:11

W sypialni najlepiej miec jak najmniej mebli. Wiadomo - lozko, do tego moze jakas szafa wnekowa i wg mnie cos - co przyda sie kazdej kobiecie, mianowicie toaletka. Wiele kobiet marzy o takiej, prawda? Mozna spelnic ich marzenie wstawiajac do sypialni np ktoras z tych stylowych toaletek: https://artstylmeble.pl/pol_m_Meble-Sty ... -1171.html - nie mowcie, ze nie sa przepiekne?
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 13:09

Jednym z lepszych sposobów na oszczędność miejsca w naszym domu to zamontowanie drzwi przesuwanych, które znacznie polepszą estetykę naszego mieszkania i zwolnią ogrom miejsca, którego wcześniejsze drzwi potrzebowały.
Mati999
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mati999 » 05 paź 2017, 11:17

Gdy wybieramy meble należy zwrócić uwagę też z jakich materiałów są wykonane :) Osobiście kupowałem meble w meble-do https://meble-do.pl/ Jest to solidny sklep, który ma przystępne ceny. Oferuje dostawę na cała Polskę. Kupowałem u nich osobiście oraz zamawiałem z dostawą i jestem zadowolony z świadczonych ich usług.
majaa862
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: majaa862 » 05 paź 2017, 13:03

Najważniejsze w sypialni jest łóżko. jakie wybrać? z pewnością wygodne, ale i wytrzymałe - proponuję tapicerowane. Co do szafy, to powinna być w miarę pojemna i mieć dobrze zorganizowane wnętrze - potrzebne będą też jakieś porządne wieszaki do szafy, koszyczki, czy drążki.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 14 paź 2017, 22:24

To już zależy od Waszego gustu i Waszych potrzeb. Ja wychodzę z założenia, że akurat łóżko powinno być jak najwyższej jakości. Warto zakupić od razu łóżko z materacem wysokiej jakości. To pozwoli Wam odpowiednio zregenerować się przed dalszą pracą.
gonias349
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gonias349 » 16 paź 2017, 15:52

Ostatnio urządzaliśmy sypialnie meble kupiliśmy w Ikei wyglądają bardzo dobrze przy okazji skorzystaliśmy z usług firmy: http://www.meblezdostawa.pl/ godni polecenia.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 27 paź 2017, 00:10

Przede wszystkim jak najbardziej komfortowe i praktyczne. Warto postawić też na elegancki wygląd. Ja zdecydowanie preferuję takie rozwiązania jak łóżka z drewna, bo te znowu wracają do łask. Mnie to bardzo cieszy i zamierzam to wykorzystać. Wam też to polecam.
kreatywny
Level 1
Level 1

Postautor: kreatywny » 14 lis 2017, 10:55

Wszyscy mówią o solidnym i wygodnym łóżku. I oczywiście, jest to raczej najpotrzebniejszy element w sypialni, ale ja z własnego doświadczenia powiem Wam, że brak jednego ważnego elementu w mojej sypialni doprowadza mnie do szału. Chodzi o szafki nocne. Faktycznie brakuje mi na nie miejsca, bo sypialnie mam malutką, ale strasznie mnie to wkurza. Telefon w nocy leży albo pod poduszką, albo na ziemi. nawet szklanki z wodą nie ma gdzie postawić, albo odłożyć książki.. Także następna sypialnia na pewno z szafkami!
BartEj
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BartEj » 17 lis 2017, 13:39

Łóżko to najważniejszy element sypialni i co istotniejsze powinno być wygodne. Według mnie najwygodniejsze są łóżka kontynentalne, ostatnio widziałem świetne w https://sypialnioland.pl/lozka/kontynentalne jak będę zmieniać wystrój sypialni to się na takie zapewne skuszę :)
Ostatnio zmieniony 13 gru 2017, 19:18 przez BartEj, łącznie zmieniany 1 raz.
PiotrW
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PiotrW » 30 lis 2017, 09:43

Ja szukałem ostatnio z żoną jakiejś solidnej komody do sypialni i trafiliśmy na bardzo fajne propozycje z firmy Resmar: https://www.resmar.pl/sklep/komody.html Towar przyszedł bezproblemowo i na czas tydzień temu. Z komody jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest naprawdę solidna i prezentuje się dużo lepiej w rzeczywistości:) Polecamy.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”