nowoczesne drzwi do domu i mieszkania

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
kryszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:46

nowoczesne drzwi do domu i mieszkania

Postautor: kryszka » 22 maja 2020, 16:31

Szukam przyjemnych dla oka, nowoczesnych drzwi do swojego domu. Chciałabym by była możliwość wygrawerowania na nich nr. domu tak sobie wymyśliłam i teraz przechodzę do realizacji. Czy ktoś już gdzieś wykonywał takie drzwi z taką możliwością?
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: nowoczesne drzwi do domu i mieszkania

Postautor: niebieskiorzel » 29 maja 2020, 16:37

Generalnie jestem zdania, że zawsze należy wybierać to co jest zgodne z naszym gustem i wymaganiami. Ja dlatego postawiłem na dębowe drzwi wewnętrzne, które od dawna mi się podobały. Zakupiłem je z oferty, o której szczegóły znajdziecie na stronie: https://styldrzewa.pl/katalog-produktow ... ewnetrzne/ Ta firmę polecił mi kolega z pracy. Drzwi od nich naprawdę świetnie nam się sprawdzają dlatego stwierdziłem, że podzielę się z Wami moja opinią.
luigi.monahan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2020, 11:09
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: nowoczesne drzwi do domu i mieszkania

Postautor: luigi.monahan » 12 cze 2020, 11:14

Jakie drzwi polecacie? Zależy mi na czymś solidnym i trwałym.
asia1995
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:47

Re: nowoczesne drzwi do domu i mieszkania

Postautor: asia1995 » 22 cze 2020, 14:26

Polecam z czystym sumieniem ościeżnice aluminiowe, ja się zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona! :) :)
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: nowoczesne drzwi do domu i mieszkania

Postautor: bianka » 29 cze 2020, 13:18

Drzwi wejściowe stanowią swego rodzaju wizytówkę domu. Dlatego warto zadbać nie tylko o ich funkcjonalność, ale również niebanalny styl. Obecnie na rynku można wybierać spośród wielu producentów i modeli drzwi. Decydując się na konkretny model z pewnością ich parametry techniczne, trwałość, szczelność, stabilność konstrukcji, ograniczenie strat ciepła, w tym izolacja termiczna i akustyczna. Szukając nowoczesnych modeli warto zwrócić uwagę na drzwi wejściowe aluminiowe. Ciekawą ofertę oraz duży wybór drzwi aluminiowych jak i z pcv posiada firma EUROCOLOR - markowe komponenty, podwyższona energooszczędność i komfort użytkowania czynią ich produkty dobrym wyborem dla budownictwa energooszczędnego jak i klasycznego.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość