Kominek w salonie?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
silas.schneider
Forumowicz
Forumowicz

Re: Kominek w salonie?

Postautor: silas.schneider » 04 kwie 2020, 17:25

Kominek jest doskonałym elementem w salonie, dodaje klimatu i ciepła.
Enry
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Enry » 06 kwie 2020, 21:24

W kwestii mocnych wkładów kominowych polecam zajrzeć tutaj http://kominflex.com.pl/system-wsps. Towar zamówiony u nich dotarł bardzo szybko. Super oferta i fachowe doradztwo. Dodatkowo zakupiłem u nich jeszcze elementy systemu wentylacji.
polina7
Level 1
Level 1

Postautor: polina7 » 01 maja 2020, 02:49

Kominek to dobra opcja. Jeśli tylko macie wystarczającą ilość miejsca, warunki i odpowiedni budżet, to czemu nie? Na stronie Kominki Wadowice jest wiele różnych ciekawych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że na spokojnie warto się tam rozejrzeć, aby znaleźć idealną propozycję.
Popek87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Popek87 » 18 maja 2020, 15:45

Ma ktoś namiary na specjalistę, który wykonuje kominki Mszczonów? Albo w jakiejś pobliskiej miejscowości? Szukam kogoś naprawdę dobrego, ponieważ mam dość skomplikowane zamówienie :luka:
gardenia
Level 1
Level 1

Postautor: gardenia » 24 maja 2020, 12:37

Jest taki sklep w internecie, gdzie można otrzymać wszystko potrzebne do kominków. Ten sklep to https://kratki.com/sklep/pl/category/11/obudowy Gdybym miała przewód kominowy w salonie, to z pewnością miałabym już kominek. Niestety u mnie jest to problematyczne. Trzeba by komin prowadzić po ścianie na zewnątrz, a nie wiem czy bym chciała w ten sposób niszczyć architekturę budynku. Tym niemniej zawsze będę twierdzić, że nic tak nie tworzy nastroju, jak spalane szczapy w kominku. Może jeszcze kiedyś będę się przeprowadzać, na pewno do domu z kominkiem.
luigi.monahan
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: luigi.monahan » 12 cze 2020, 11:13

Kominek jest bardzo klimatycznym elementem, ale może warto postawić na bio-kominek.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”