Meble na zamowienie - lepsze niz zwykle?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
karolagrzywacz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 29 paź 2018, 14:02

Re: Meble na zamowienie - lepsze niz zwykle?

Postautor: karolagrzywacz » 06 lut 2019, 15:16

Oczywiście, że meble na zamówienie lublin to najlepsze rozwiązanie. Ja mam takie w kuchni i dzięki temu zyskałam wiele dodatkowych blatów roboczych czego nie było wcześniej a dodatkowo, każda przestrzeń jest odpowiednio zagospodarowana.
kabix179
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 cze 2018, 22:37

Re: Meble na zamowienie - lepsze niz zwykle?

Postautor: kabix179 » 11 mar 2019, 12:49

My z mężem kupiliśmy stoły metalowe z okrągłym, drewnianym blatem do kuchni i powiem Wam, że bardzo ładnie się to prezentuje. Stół jest bardzo solidnie wykonanay a drewno jest wysokiej jakości. My się bardzo cieszymy z tego zakupu. A Wy co myślicie?
kozlowskiczeslaw1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 20 sie 2018, 12:05

Re: Meble na zamowienie - lepsze niz zwykle?

Postautor: kozlowskiczeslaw1 » 21 mar 2019, 15:12

Moim zdaniem meble na zamówienie są dużo lepszym pomysłem. Ja ostatnio kupowałem meble do kuchni na wymiar w http://www.meblemerda.pl/kuchnia i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Meble są dużo bardziej dopasowane do pomieszczenia a projekt został wykonany pod wszystkie moje potrzeby.
malipowy
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 14 gru 2018, 21:49

Re: Meble na zamowienie - lepsze niz zwykle?

Postautor: malipowy » 05 kwie 2019, 21:54

Meble na zamówienie można idealnie dopasować do wymiarów kuchni, co czyni ich lepszymi od zwykłych, gotowych mebli. Ja do swojej kuchni zamawiałem tutaj https://www.kamela-studio.pl/ i jestem bardzo zadowolony.
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Meble na zamowienie - lepsze niz zwykle?

Postautor: koja » 28 maja 2019, 16:47

Meble na zamówienie są najlepsze, nie ma innej możliwości by je idealnie dopasować do wnętrza i przy okazji zadowolić w 100% klienta. W mojej kuchni mam skosy, nie ma gotowych szafek tylko dolnych ani takich które nadają się do zamontowania pod skosami właśnie. Tylko na zamówienie wchodziły w grę. I udało się wykorzystać kilka ciekawych rozwiązań dzięki temu, robiła mi firma Wiór-Płyt z Wyszkowa zabudowę.
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Meble na zamowienie - lepsze niz zwykle?

Postautor: piotrek21 » 30 maja 2019, 22:37

Czy lepsze, to zależy jak wykonane oraz z jakich materiałów. Na pewno plus taki, że masz zestaw pod określony z góry wymiar. Ceny, to kwestia indywidualna i musisz nie pytać u takich wykonawców kuchnie na zamówienie łódź

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość