Neonowe pomieszczenia

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
małaJa21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2021, 13:12

Neonowe pomieszczenia

Postautor: małaJa21 » 18 lut 2021, 13:09

Hej! Co myślicie o tym aby ozdobić salon w neony ? Hit czy kit?
Alicja75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2021, 13:36

Re: Neonowe pomieszczenia

Postautor: Alicja75 » 09 maja 2021, 14:57

Rzuciłam okiem w google jak to wygląda, absolutnie kit. Takie coś nadaje się do baru, a nie do salonu. Jak ozdabiać ściany w salonie to welurowymi albo winylowymi naklejkami, obrazami i zdjęciami (ramki z naturalnego drewna najlepiej), resztę poduchami, roślinami.
Jak już gdzieś ,,coś neonowego" to w kolorystyce mebli albo dodatkach. U siebie mam aranżację w jasnych beżach. Przełamuje kapitalna sofa w głębokiej czerwieni (Solo od polskiej firmy Puszman, chyba najlepiej wygląda właśnie w neonowych kolorach i ,,robi" całe pomieszczenie), czerwona pufka robiąca za podnóżek no i na ścianach srebrno-czerwone naklejki z motywami roślinnymi. Tyle ,,neonu" mogę do siebie wpuścić z przyjemnością ;)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Neonowe pomieszczenia

Postautor: Kamilka75 » 18 maja 2021, 14:32

A to na pewno będą jakieś szalone wnętrza, ja to tak widzę. Chciałabym powiedzieć, że tak nie jest, dlatego mocno się skupiam na waszym dopowiedzeniu. I jeśli można, to dajcie znać, jak się wykonuje fugowanie cegły ? Wiecie coś na ten temat w ogóle? Powiem szczerze, że zależy mi na ładnym efekcie, a nie tylko znośnym. Damy radę sami to ogarnąć?

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość