jakie meble do salonu

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Alicja75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2021, 13:36

Re: jakie meble do salonu

Postautor: Alicja75 » 14 cze 2021, 08:20

Jakość, design i niewygórowana cena to jest słynna trójca, z której można na jeden raz wybrać dwie rzeczy :) no chyba że bierzesz coś z portali zero waste, to faktycznie można dorwać cuda za symboliczną czekoladę. Ale przy nowych nie ma co liczyć na cud ;) Design i cena - składaki z siecówek są od tego. Jakość i design - najlepiej na zamówienie, personalizowane i iśc za poradami pracowników. U siebie urządzałam w taki sposób, że ,,twarde" meble do salonu czyli szafki, stoliki etc. brałam od ludzi oddających za darmo i ewentualnie sama odnawiałam, a to co musiało być nowe - sofa i fotel (ponosi mnie fantazja kto na tym spał i co robił) zamawiałam u Puszmana. Zrobili mi kapitalną sofę Tivoli z dobraną czerwoną tapicerką i fotel z tej samej kolekcji. Fakt że wykosztowałam się w porównaniu do składaków, no ale cena jest adekwatna do jakości, bo od razu widać, że te meble są bardzo porządnie zrobione i warte kwoty.
bazyliszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:14

Re: jakie meble do salonu

Postautor: bazyliszek » 21 cze 2021, 16:30

Oj przesadzasz i to mocno. Owszem można iść do sieciówek, a po roku oglądać sie za następnymi albo wziąć uzywane i niepotrzebnie wydawać pieniądze na ich odnowienie. Powiem Ci, że jest mnóstwo sklepów, które oferują te 3 w 1. Zajrzyj do slf24, a przekonasz się, że ta jak to napisałaś "trójca" jest możliwa.
arczi01
Level 1
Level 1
Posty: 320
Rejestracja: 04 maja 2021, 00:29

Re: jakie meble do salonu

Postautor: arczi01 » 05 lip 2021, 20:19

Świetne meble można kupić w tym salonie https://galeriareguly.pl/

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość