Meble Olimp - czy ktoś kiedyś korzystał?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Shoa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2017, 16:10

Meble Olimp - czy ktoś kiedyś korzystał?

Postautor: Shoa » 18 paź 2018, 15:48

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Jestem obecnie na etapie wyboru mebli do nowego mieszkania i polecono mi sklep meblowy Olimp. Asortyment mają dość bogaty i ciekawy więc zastanawiam się nad wybraniem ich oferty. Interesuje mnie głównie kanapa Nappa do salonu oraz dwie niewielkie szafki do sypialni. Może ktoś z Was miał już styczność z tym sklepem?
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Meble Olimp - czy ktoś kiedyś korzystał?

Postautor: jjusti18 » 29 paź 2018, 11:31

Nie, nie korzystałam z mebli od tej firmy. Chociaż zapoznam się z tym co mają w ofercie, bo niedługo wprowadzam się na nowe mieszkanie. Także rozglądam się wstępnie za wyposażeniem. Koleżanka jedna poleciła mi meble industrustrialne https://takemehome.pl/ które są wykonane przez polskiego producenta. Ponoć są niezwykle mocne i bardzo ładnie się prezentują. Czy ktoś z was zamawiał tam meble? Jak wam się podobają ich propozycje?
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Meble Olimp - czy ktoś kiedyś korzystał?

Postautor: toddler00 » 21 lis 2018, 10:38

Ja korzystałem z usług salonu meble olimp. Jestem bardzo zadowolony z jakości mebli i transportu, polecam.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość