Oczko wodne; zaczynamy sezon

Informacje o roślinach, kwiatach, drzewkach owocowych, pomysły na aranżacje ogrodów, balkonów, tarasów, ogrodnictwo, działka, ogrody zimowe, projekty ogrodów, balkonów, tarasów.
yellow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:13

Re: Oczko wodne; zaczynamy sezon

Postautor: yellow » 08 lut 2021, 14:21

uważam, że jeżeli tylko mamy na to miejsce, to warto zrobić oczko wodne na swojej działce. Lato jest u nas coraz bardziej upalne a takie oczko wytwarza specyficzny mikroklimat. Dobrze wykonane oczko wraz z odpowiednią roślinnością doda nie tylko uroku, ale i dobrze wpłynie na nasze zdrowie i samopoczucie. Zajrzyjcie do projektu na ogrody Lublin, jeżeli nie macie pomysłu albo szukacie fachowego wykonawcy takiej instalacji.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2021, 17:07 przez yellow, łącznie zmieniany 1 raz.
kuba33343
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2021, 12:56

Re: Oczko wodne; zaczynamy sezon

Postautor: kuba33343 » 11 lut 2021, 12:57

Podeśle ten wątek znajomemu i jego ten wątek na 100 procent bardzo zainteresuje.
_____________________________________________________________________
Komora hiperbaryczna
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: Oczko wodne; zaczynamy sezon

Postautor: zupal » 12 lut 2021, 10:47

Oczko wodne niekoniecznie ale nowy skalniak na wiosnę chętnie zrobię u siebie. Mam w głowie już kilka kwiatów które chciałabym tam posadzić. Moje ulubione to krokusy, na stronie Florexpol można zamawiać te i inne cebulki, sadzonki, nasiona. Powoli trzeba się już przygotowywać do sezonu, prawda? Mimo, że zima, mróz za oknem to ani się obejrzymy i przyjdzie wiosna. Nie będzie czasu na zastanawianie się co w ogrodzie gdzie posadzić tylko będzie trzeba działać.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Oczko wodne; zaczynamy sezon

Postautor: Ela78 » 20 maja 2021, 10:40

Wbrew pozorom, oczko wodne nie jest trudnym w realizacji rozwiązaniem. Może jednak nieść za sobą wiele korzyści! Dzięki wodzie, ogród nabiera tak naprawdę nowego, ciekawszego charakteru. Cieszy oko zarówno domowników, jak i przybyłych gości. Sama marze o takim oczku wodnym w naszym ogrodzie i mąż obiecał że w wakacje takie też zrobi.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Oczko wodne; zaczynamy sezon

Postautor: śmieszek » 12 lip 2021, 13:12

W sumie takie oczko wodne to super sprawa. Ale nie skupiajmy się tylko i wyłącznie na takim oczku wodnym lecz także na roślinności w ogrodzie. Dlatego też dla ułatwienia dbania o te rośliny postanowiłam kupić najpotrzebniejsze urządzenia akumulatorowe do ogrodu. I tak też między innymi tutaj https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-akumulatorowe udało mi się znaleźć dokładnie to czego potrzebować będziemy.

Wróć do „OGRÓD, BALKON, TARAS, LOGGIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość