Jakie ogrodzenie wybrać

Informacje o roślinach, kwiatach, drzewkach owocowych, pomysły na aranżacje ogrodów, balkonów, tarasów, ogrodnictwo, działka, ogrody zimowe, projekty ogrodów, balkonów, tarasów.
Awatar użytkownika
klaudiaa1996
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 14:51

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: klaudiaa1996 » 28 wrz 2016, 14:53

Cześć. Ja mam nieco inne pytanie. Mianowicie, szukam dwuskrzydłowej bramy wjazdowej. Znacie coś wartego polecenia? Znalazłem w necie np. coś takiego http://www.bramfurt.pl/?od=ogrodzenia_posesyjne_bramy_dwuskrzydlowe ale może moglibyście mi polecić jeszcze coś wartego uwagi?
Awatar użytkownika
Mira_M
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2015, 17:06

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Mira_M » 25 paź 2016, 14:27

Mi się w ogóle nie podobają ogrodzenia metalowe. Drewniane ładnie wyglądają, ale niestety są dość czasochłonne i trzeba je konserwować, aby były ładne przez długie lata :(
blasfargrup
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 27 paź 2016, 21:11

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: blasfargrup » 27 paź 2016, 21:20

To na zdjęciu prezentuje się bardzo dobrze. Zresztą sam mam podobne!
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: sowbar81 » 14 lis 2016, 12:04

Osobiście dodam jeszcze, że przystępując do jakiegokolwiek grodzenia warto na poczętek skonsultować wszystko z http://www.mtgeodezja.pl/ lub podobnym fachowcem. Sąsiad ostatnio musiał przestawiać nowiutkie ogrodzenie, bo okazało się, że... wyszedł z nim na nie swoje!
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Kasiaaa » 18 sty 2017, 23:17

A może inna forma ogrodzenia ? Pół roku temu wybudowaliśmy dom, ale działka stała pusta oprócz domu nic na niej nie było, przyszedł czas na ogrodzenie i jakie wybrać. Suma summarum wyszło tak że kupiliśmy przyczepę krzewów ozdobnych w http://www.ulinscy.pl i właśnie z nich skomponowaliśmy jednolite ogrodzenie, teraz czekamy tylko aż wszystko ładnie się zrośnie i pozostanie tylko ładnie wszystko przyciąć i będzie pięknie.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: monikabert90 » 27 kwie 2017, 17:11

Mi zdecydowanie bardziej podobają się ogrodzenia z kamienia. Wyglądają bardzo efektownie, poza tym są solidne i trwałe, bardzo dobrze chronią też przed wiatrem i hałasem.
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: berni99 » 28 kwie 2017, 09:45

A może takie panele ogrodzeniowe ? Moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie, jeśli nie stałe to jako rozwiązanie tymczasowe. My mamy takie rozwiązanie obecnie na działce ale podczas budowy domu też się na to zdecydujemy.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: kitka66 » 12 maja 2017, 18:56

Tak na dobrą sprawę to nie trzeba od razu inwestować w to dużych pieniędzy. Można samodzielnie postawić takie ogrodzenie techniczne. Tu znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/jak-postawic-ogrodzenie-techniczne-wskazowki,153/. Mąż zastosował się do tych wskazówek i ogrodzenie postawił samodzielnie.
Awatar użytkownika
Matt01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2017, 11:14

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Matt01 » 02 cze 2017, 15:43

A może ogrodzenia plastikowe? Dość ciekawe ogrodzenia plastikowe są np. tutaj. Moim zdaniem warto się przyjrzeć tej ofercie :)
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: PawełG » 03 sie 2017, 09:25

Może zajrzyj tutaj: http://www.supico.pl/bramy-ogrodzeniowe mają różne ogrodzenia do wyboru, może akurat na coś się zdecydujesz :) ja sam jeszcze stoję przed wyborem bo dom jest w trakcie budowy ;)
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 10:15

Moim zdaniem najlepsze są nowoczesne ogrodzenia stalowe, które można dopasować pod swój własny dom. Znajoma ostatnio wybierała super wzór wykonywany na zlecenie przez firmę zaznaczoną wcześniej w tym poście, efekt wow. Aż sama zapragnęłam mieszkać w domu jednorodzinnym z własną posesją, niby mnie na to stać jednak wolę życie w bloku w centrum miasta. Jednakże polecam serdecznie te ogrodzenia.
krysinski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 14 sie 2017, 12:47

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: krysinski » 14 sie 2017, 12:52

Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 09:26

Zagwarantujmy sobie posesję otoczoną zarówno tanio jak i również cenowo przystępnie, jest to jak najbardziej możliwie do uzyskania w realiach dzisiaj dostępnych cenników, z którego to względu tanie ogrodzenia panelowe stanowią idealną okazję do nadrobienia zaległości w zakresie właśnie ogrodzenia posesji w sposób prawdziwie korzystny.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 15:55

Tylko od najlepszych producentów. Takie produkty muszą długo służyć, więc liczy się jakość i doświadczenie producentów. Doskonałe ogrodzenia panelowe poprzez swój szybki i łatwy montaż są stanie spowodować że w krótkim czasie nasza posesja zostanie estetycznie ogrodzona zaś możliwości związane z kreowaniem estetyki naszej posesji również pozostaną w takim wypadku bardzo pokaźne.
Katabol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2017, 14:56

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Katabol » 28 wrz 2017, 15:49

Zgadzam się. To ciekawe i zarazem praktyczne rozwiązanie - mowa o panelach ze stali. Na pewno warto się nad tym zastanowić oraz wybrać dobrą i solidną firmę która zajmie się wykonaniem całości. Polecam też obejrzeć ogrodzenia metalowe z http://marciniakogrodzenia.pl/

Wróć do „OGRÓD, BALKON, TARAS, LOGGIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość