Markizy

Informacje o roślinach, kwiatach, drzewkach owocowych, pomysły na aranżacje ogrodów, balkonów, tarasów, ogrodnictwo, działka, ogrody zimowe, projekty ogrodów, balkonów, tarasów.
block.trystan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 21 lis 2020, 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Markizy

Postautor: block.trystan » 21 lis 2020, 11:08

Takie zadaszenie będzie dobrym wyborem, znacząco zwiększy komfort korzystania z tarasu czy balkonu.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Markizy

Postautor: Kamilka75 » 23 gru 2020, 09:19

Tak, masz rację, ale w sumie najskuteczniejszą jest markiza atol.net.pl kasetowa. Ona jest wygodna, bo nie trzeba jej osobno składać, ale też po prostu można do niej łatwo dołączyć jakąś automatykę. I mamy klasyczne rozwiązanie na dni i wieczory pełne wygody na balkonie czy tarasie. Moim zdaniem to się sprawdza, ale wasze zdania są różne.
awunsch
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2021, 14:20
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Markizy

Postautor: awunsch » 02 lut 2021, 14:23

Takie zadaszenie nie cieszy się dużą popularnością. Lepiej zainwestować w trwałe zadaszenie balkonu. Poszukując, jakie dokładnie przepisy informują nas o możliwości wybudowania zadaszenia balkonu w bloku, niestety nie znajdziemy żadnych konkretnych konspektów prawnych. Jednak z drugiej strony nie możemy pozwolić sobie na samowolę. Należy wziąć pod uwagę przepisy wewnętrzne, które są ustanowione przez administratora lub zarządcę budynku.
Kałamarnica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2021, 12:19

Re: Markizy

Postautor: Kałamarnica » 23 maja 2021, 15:25

Mam w domu Markizy zewnętrzne Fakro. Super chronią przed upałem i jeszcze dodatkowo służą jako moskitiera. Mam na pietrze okna wychodzące na strony południową i zachodnią także upał bywał tam przeokropny. Super się je obsługuje - mam wersje z pilotem. Także, polecam każdemu.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Markizy

Postautor: lotta » 24 maja 2021, 18:42

Hej, zastanawiam się nad markizami nad tarasem - czy Waszym zdaniem lepiej mieć jasny kolor czy ciemniejszy? Nie chciałabym, aby do końca sezonu były brudne!

Wróć do „OGRÓD, BALKON, TARAS, LOGGIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość