Ogrodzenie

Informacje o roślinach, kwiatach, drzewkach owocowych, pomysły na aranżacje ogrodów, balkonów, tarasów, ogrodnictwo, działka, ogrody zimowe, projekty ogrodów, balkonów, tarasów.
costa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:00

Re: Ogrodzenie

Postautor: costa » 15 paź 2019, 15:39

Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę to rzuć okiem na ofertę firmy Betto. Zamawiałam u nich ogrodzenie panelowe i panowie mi doradzili jak to zrobić i nie przepłacić i chwała im za to bo i tak juz byłam lekko poza kosztorysem i szukałam oszczędności w tym temacie.
Sapir
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2019, 00:21

Re: Ogrodzenie

Postautor: Sapir » 21 lis 2019, 00:25

Ja u siebie na działce mam trzy rodzaje ogrodzenia. Działka jest wąska, a długa, więc z tyłu mam siatkę leśną, nic szczególnego, tylko po to, żeby nikt nie wchodził, chodzi głównie o sarny i dziki. W środku mam porządną siatkę, a z przodu domu zrobiłem mur kamienny połączony z kutym ogrodzeniem, wygląda to naprawdę fajnie. Budowałem z takiego kamienia https://herkam.pl/oferta/kamien-murowy , nadaje się idealnie do takich murów ogrodzeniowych, a przy tym wygląda elegancko i stylowo. No i jest bardzo trwały.
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Ogrodzenie

Postautor: quadrat » 26 lis 2019, 11:15

Mnie nie interesują klasyczne ogrodzenia, wszystko to wydaje mi sie takie oklepane. Ostatnio wpadły mi w oko panele ogrodzeniowe, mowa o czymś takim http://www.paneleogrodzeniowe.com.pl Ogrodzenia spełnia swoją funkcję a do tego naprawdę ciekawe wygląda.
Zamyślona42
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 12 cze 2019, 14:18

Re: Ogrodzenie

Postautor: Zamyślona42 » 03 gru 2019, 17:55

Ja ze swojej strony polecam ogrodzenia sportowe z tej firmy: http://segmentowe.com/ogrodzenia-sportowe/ Naprawdę solidny produkt
Adelajda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016, 15:53

Re: Ogrodzenie

Postautor: Adelajda » 23 sty 2020, 18:28

Bez względu na to,jakiego rodzaju ogrodzenie wybierzesz,warto od razu zastanowić się nad tym jak będziesz o nie dbał.Zarówno do płotów betonowych jak i drewnianych stworzono specjalna linię impregnatów o najróżniejszym przeznaczeniu.Firma Altax oferuje farby renowacyjne,lakierobejce , oleje ale jest też farba do płotu i farby do dekoracji drewna.
Mahone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:06

Re: Ogrodzenie

Postautor: Mahone » 20 lut 2020, 13:35

dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Ogrodzenie

Postautor: dusia » 24 lut 2020, 11:06

My musimy niebawem odnowić ogrodzenie, będziemy je na nowo impregnować i malować na jakiś inny kolor. Rozglądam się już powoli za materiałami i wygląda na to, że Altax ma bardzo dobre produkty do ochrony drewna. Lakierobejce, impregnaty, farby czy specjalistyczne oleje. Ogromny wybór, duża wydajność a przy tym niewygórowane ceny.
mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

Re: Ogrodzenie

Postautor: mekmek » 07 mar 2020, 01:38

My mamy ozdobne ogrodzenie metalowe z kutymi zawijasami. Wykonała nam je firma Stalex z Czaplinka https://www.stalex-czaplinek.pl/ogrodzenia/ i bardzo dobrze się spisali. Ogrodzenie jest solidne, wytrzymałe i bardzo porządnie wykonane, z dbałością o szczegół. Firma nie ma cen z kosmosu i jest terminowa, także będziecie z ich usług zadowoleni.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Ogrodzenie

Postautor: ewelina8393 » 16 mar 2020, 22:44

Na rynku jest dostępnych naprawdę wiele różnych ogrodzeń, w związku z czym wybór odpowiedniego jest bardzo trudny. Warto przy tym kierować się estetyką, ceną i wytrzymałością. Ja polecam skorzystać przy tym z oferty firmy ze strony: https://plotex.net.pl/ . Jest to producent między innymi ogrodzeń, więc możesz je kupić za cenę bez marży. Firma dodatkowo oferuje montaż i bezpłatne pomiary. Polecam, bo ich produkty są dobrej jakości, więc na pewno ogrodzenie będzie Ci służyć wieki :)
mitril
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 10 lut 2020, 10:24

Re: Ogrodzenie

Postautor: mitril » 13 maja 2020, 11:09

Jeżeli chodzi o ogrodzenie. To piękne ma firma Joniec, najlepsze moim zdaniem, świetnie dopracowane, możecie sobie dobrać dodatkowo do tego podmurówkę czy na przykład inne dodatki jak oświetlenie, albo zmienić kolor kamienia, no jak dla mnie ideał.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Ogrodzenie

Postautor: Unika » 27 maja 2021, 13:59

Ogrodzenie to bardzo ważna sprawa ale oprócz niego będę też musiała zastosować też pastuchy na dziki . Można je zamówić na tej stronie i jeszcze dokupić oddzielnie paliki. Czy ktoś z Was też ma problem z dzikami? Robią u nas same szkody w uprawach rolnych.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Ogrodzenie

Postautor: polaola » 21 cze 2021, 08:23

Nie mam za bardzo rozeznania w tym temacie, ale wydaje mi się, że nie ma to jak ogrodzenia kompozytowe poznań i nie ma co się martwić tym wszystkim. Ja w sumie też aż takiego zorientowania nie mam , jednak muszę co nieco sie dowiedzieć, bo nie czeka mnie nic innego, jak wymiana całego ogrodzenia. I trzeba wiedzieć, co i jak tak naprawdę można zrobić.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Ogrodzenie

Postautor: śmieszek » 08 paź 2021, 08:33

Witajcie. Wiadomo, że wybrać jakieś ogrodzenie musimy, bo nasz teren musi być ogrodzony. Dlatego też szukam jakiś w miarę praktycznych rozwiązań. I między innymi tutaj https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/ ... yzuja-116/ można uzyskać kilka bardzo ciekawych wskazówek odnośnie właśnie wyboru ogrodzenia. Także ja na pewno poczytam takiego bloga bo warto.
krysinski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 14 sie 2017, 12:47

Re: Ogrodzenie

Postautor: krysinski » 14 paź 2021, 14:22

morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Ogrodzenie

Postautor: morelka34 » 30 sty 2024, 12:28

Jak porządne ogrodzenia to na pewno firma Polbram - można ich przęsła dostać między innymi w Castoramie czy markecie budowlanym Mrówka :) i są w dobrych cenach

Wróć do „OGRÓD, BALKON, TARAS, LOGGIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość