Mieszkanie Wrocław

Porady dotyczące obrotu nieruchomościami, sprzedaż, kupno, najem nieruchomości mieszkaniowych, handlowych, porady co kupić, porady jak kupować bezpośrednio i przy współpracy z biurem nieruchomości, porady prawne, umowy w obrocie nieruchomościami.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Mieszkanie Wrocław

Postautor: kamai » 18 paź 2019, 10:51

Tego osiedla akurat nie znam ale we Wrocławiu widziałam kilka naprawdę ciekawych i niedrogich osiedli z ładnymi mieszkaniami, widziałeś może osiedle Nowe Miasto Jagodno? Tam mieszkania mają bardzo ładne duże balkony.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Mieszkanie Wrocław

Postautor: innocent » 18 lis 2019, 22:06

Mnie bardzo ciekawi ta inwestycja , która powstaje w Smolcu od dewelopera Sogo - osiedle Smolec "Przy Lesie", zobaczcie sobie tutaj http://osiedla-sogo.pl/smolec są przedstawione wizualizacje. Fakt, to nie jest ścisłe miasto ale lokalizacja i tak bardzo dobra, bo blisko do sklepów, w Smolcu są też przedszkola, szkoły, linie autobusowe i różne rekreacje więc wszystko co do życia niezbędne jest ^^ A te mieszkanka będą bardzo duże, bo od 70m2 z ogródkiem plus to że będą bezczynszowe. Moim zdaniem bardzo atrakcyjna oferta i trzeba byłoby się pospieszyć , bo na pewno te mieszkania będą szybko schodzić
bogdan3377
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2020, 14:37

Re: Mieszkanie Wrocław

Postautor: bogdan3377 » 14 sty 2020, 14:38

We Wrocławiu to mieszkania na pewno są bardzo drogie.Mało kogo jest stać na kupno ich teraz.

_________________________________________________
przechowywanie rzeczy warszawa
bamiel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:46

Re: Mieszkanie Wrocław

Postautor: bamiel » 26 sty 2020, 01:52

Ja niedawno kupiłem mieszkanie we Wrocławiu. Czasem trafią się ciekawe oferty w dobrych cenach. Mi udało się znaleźć mieszkanie przez https://sprzedaz-mieszkanie-wroclaw.wgn.pl/. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem mieszkania we Wrocławiu koniecznie sprawdźcie.
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Mieszkanie Wrocław

Postautor: Syriusz » 21 maja 2020, 12:36

Jeśli poszukiwałbym mieszkania dla siebie, to na pewno postawiłbym na początku na jakieś sprawdzone biuro nieruchomości Wrocław. Specjaliści dobrze znający lokalny rynek zawsze są w stanie pomóc w znalezieniu dopasowanego do naszych wymagań mieszkania.

;)
lyladexter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:38

Re: Mieszkanie Wrocław

Postautor: lyladexter » 17 cze 2020, 15:34

Jeśli z rodziną szukasz pięknego nowego mieszkania w okolicach Warszawy, to jest dla ciebie stworzona ta oferta: https://slawbud.pl . Jest to firma która działa już wiele lat na rynku mieszkań i ma doświadczenie w tym temacie. Mieszkania są w bardzo dobrych miejscach, nowocześnie zaprojektowane przez doświadczonych architektów gotowe do zamieszkania albo deweloperskie.

Wróć do „KUPNO, SPRZEDAŻ, NAJEM NIERUCHOMOŚCI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość