Panele podłogowe, jakie?

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
yellow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:13

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: yellow » 17 gru 2020, 13:17

dla tych co szukają ciekawej podłogi polecam zajrzeć na http://modne-podlogi.pl/, znajdziecie tam wszystko o podłogach. Od inspiracji i porad po ciekawe rozwiązania i stosowne porady dotyczące samego montażu i tego na co zwrócić przy nim uwagę. Z doświadczenia wiem, że nawet najpiękniejszy panel nie będzie dobrze się prezentował jeżeli nie pasuje do wnętrza i nie jest dobrze położony...
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: Anulaa21 » 23 gru 2020, 21:56

Dobre pytanie. Dzisiaj na pewno ważne będzie to, byście samodzielnie znaleźli takie aranżacje, które na Was zrobią największe wrażenie. Ja czuję, że dobrym wyborem mogłoby być skorzystanie z takich rozwiąząń jak https://eurodeco.pl/Panele-Samoprzylepne-c105 dlatego też warto zajrzeć tam już teraz. Pomyślcie nad tym dobrze.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: malwinapietrzak » 26 gru 2020, 23:57

Bardzo dobrymi opiniami cieszą się panele akustyczne , które nie dość, że są bardzo proste w montażu to jeszcze bardzo dobrze wyciszają pomieszczenie, niwelując źródło hałasu np. z górnego piętra. Myślę, że każdy kto zainwestuje w ten produkt będzie zadowolony przez bardzo długi czas, gdyż wyglądają one świetnie i dopełniają całość pomieszczenia, a w dodatku można je kupić w bardzo dobrych cenach.
nitka33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:48

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: nitka33 » 07 sty 2021, 11:41

Wolałam trochę kasy dołożyć i kupić drewniany parkiet od Kaczkan. Przynajmniej mam pewność, że jakość jest dobra i posłuży mi przez długi czas. Panele kiedyś kupiłam po taniości to po trzech latach było trzeba wymieniać.
jasiu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 10 wrz 2015, 12:02

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: jasiu » 13 sty 2021, 16:54

Winylowe. Brat montował u siebie. Zdecydował się na Arbiton, które imitują kamień. Fajnie się prezentują w domu.
nujiczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2019, 17:05

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: nujiczek » 25 sty 2021, 21:59

W końcu zabrałem się za remont. Wymieniłem też podłogę. Szukałem czegoś nowego. I znalazłem ciekawe rozwiązanie - podkład pod panele firmy wineo. Super sprawa! Wycisza i utrzymuje temperaturę. Nie czuć chłodu. Polecam.
bazylia17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:01

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: bazylia17 » 27 sty 2021, 14:19

Ja w końcu zabrałem się za remont mieszkania. Tyle że u mnie wszystko jest do wymiany od podłóg aż po niemalowany sufit i ściany. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług pracowni architektonicznej Architetto. Podobno specjalizują się w takich sprawach.
jasiu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 10 wrz 2015, 12:02

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: jasiu » 11 lut 2021, 17:12

każde biuro projektowe pomoże w aranżacji. Warto sprawdzić jak wyglądają poszczególne projekty i czy przypadkiem nie są powielane we same wzorce w każdym projekcie
Dekorator_123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2020, 10:04

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: Dekorator_123 » 12 lut 2021, 14:08

Ja zdecydowałem się na panele laminowane. Laminaty HPL i metaliczne kupiłem w krakowskiej firmie patron-bis i nie żałuję tej decyzji - jakość materiałów była bardzo dobra, w przystępnych cenach!
mikolajseo3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 01 lut 2018, 21:58
Kontaktowanie:

Re: Panele podłogowe, jakie?

Postautor: mikolajseo3 » 03 gru 2021, 23:04

Skoro jesteśmy w takim temacie, to może akurat komuś się przyda moja rada. Niedawno zamawiałem panele i szukałem sklepu gdzie mają duży wybór, bo nie mogłem się na nic zdecydować i w końcu trafiłem na taki sklep. Wybór ogromny, obsługa miła, wszystko jak powinno być! Sprawdzcie sami :) podlogi24 net

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość