Zakup projektu domu

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
Awatar użytkownika
Kamilgolak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:03

Zakup projektu domu

Postautor: Kamilgolak » 20 wrz 2015, 17:14

Witam serdecznie.

Zastanawiam się właśnie gdzie zamówić dobry projekt domu jednorodzinnego. Czy ta oferta, którą podlinkowałem jest według Was warta uwagi? Co o tym sądzicie? Z góry dzięki za wszelkie rady w tej kwestii :)
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Zakup projektu domu

Postautor: miracle » 22 wrz 2015, 11:00

Wszystkie te domy wyglądają dobrze na wizualizacjach :)
Tervas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2015, 09:33

Re: Zakup projektu domu

Postautor: Tervas » 09 paź 2015, 09:38

Ja sobie zamawiałem projektowanie hal produkcyjnych - polecam skorzystajcie sobie z takiego projektowania naprawdę ułatwia robotę. Możesz sobie załatwić za tanie pieniądze takie coś.
alis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2015, 14:44

Re: Zakup projektu domu

Postautor: alis » 14 paź 2015, 15:04

Projekty ładne, widzę, że szukasz domu z garażem? My wybudowaliśmy dom bez garażu, chcieliśmy zaoszczędzić trochę. I nie żałujemy, aczkolwiek teraz musimy budować garaż osobno. Kupiliśmy już projekt , teraz znów czeka nas załatwianie pozwoleń, kupowanie materiałów itp...
Adela
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 paź 2015, 09:59

Re: Zakup projektu domu

Postautor: Adela » 16 gru 2015, 10:58

Witam,

Ja jestem zachwycona z domami z antresolą
http://www.archido.pl/108-projekty-domow-z-antresola
Na mnie zawsze robi wrażenie duża przestrzeń, jakie daje takie rozwiązanie, nawet gdy dom nie jest wielki. Polecam z przekonaniem, że każdy będzie zadowolony z takiego rozwiązania.

Pozdrawiam,
Adela
kubelwojtek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2017, 14:00

Re: Zakup projektu domu

Postautor: kubelwojtek » 17 sty 2017, 14:08

Firma http://bud-blach.pl/hale-stalowe/ oferuje bogaty zakres usług związanych z wytwórstwem hal stalowych. Zdobyła moje zaufanie, ponieważ mieli bardzo dobrej jakości materiały budowlane, które są trwałe. Było widać, że pracownicy są wykwalifikowani. Dla mnie dużym plusem było to, że mieli własny sprzęt budowlany i transport. Dzięki czemu zaoszczędzili czas i pieniądze. Podobno działają na terenie całej Polski, ale także za granicą. Na ich stronie znajduje się więcej informacji.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Zakup projektu domu

Postautor: rybka » 05 maja 2017, 20:01

Moim zdaniem lepiej stworzyć projekt pod nasze wyobrażenia o domu. Ja kocham konstrukcje drewniane z bala dlatego też najpierw szukałam realizacji, które mi sie podobały i tak trafiłam do Natur Eko Dom http://www.naturekodom.pl/. Wspłpracują oni z biurem projektowym, które wyczarowało idealny dom dla nas. Firma Natur Eko Dom przełożyła ich wizje w rzeczywistość i powstał niepowtarzalny i niebywale piękny dom, w którym mieszka się cudnie.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Zakup projektu domu

Postautor: trylogia » 17 maja 2017, 08:24

Mi się takie domy z bali, a także budowane metodą tradycyjną nie za bardzo podobają. Uważam, że lepiej postawić na nowoczesne. Świetne, innowacyjne domy gotowe możecie znaleźć na finaldom.pl/katalog-projektow/dom-snieznik/. To, co w nich najlepsze to fakt, że są energooszczędne. Dzięki temu mieszkając w nich ponosi się niskie koszty utrzymania. Sam projekt nie kosztuje wiele, a kupując go można zdecydować się również na ekipę budowlaną, która postawi budynek w stanie deweloperskim nawet w 3 miesiące.
JacekBrzezinski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 18 lis 2016, 20:04

Re: Zakup projektu domu

Postautor: JacekBrzezinski » 21 maja 2017, 22:48

Gotowy projekt z katalogu i tak zawsze musi trafić w ręce architekta. Adaptacja + koszt projektu może nie wyjść tak tanio jak nam sie wydaje. Bardziej dopasowane wyjdzie na pewno wybranie projektu indywidualnego, który wcale nie musi być drogi. Fajnym i ciekawym rozwiązaniem jest opisana tutaj powyżej przez @rybkę sytuacja powiązania architekta z firmą budowlaną (Natur Eko Dom). Mamy wtedy dopracowany tandem, wspólpracujący ze sobą przy tworzeniu domu. To dobre połączenie, bo każdy zna możliwości drugiego wykonawcy. Łatwiej się im dogadać na etapie projektowania.
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Re: Zakup projektu domu

Postautor: Bemos » 22 maja 2017, 08:56

ja polecam ofertę - http://www.kraupestudio.com/ wejdźcie i smai zobaczcie.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Zakup projektu domu

Postautor: szyna » 05 cze 2017, 13:32

Bardzo ważne jest, by projektując dom, postawić na właściwe oznakowanie terenu. Firma Wimed jest jednym z producentów znaków drogowych i można u nich kupić też urządzenia bezpieczeństwa drogowego - warto dlatego pomyśleć o tym zanim przejdzie się do realizacji projektu.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:26

Re: Zakup projektu domu

Postautor: Ola78 » 18 lip 2017, 10:33

Mi puki co najbardziej podobają się projekty tej firmy https://www.domywstylu.pl/ , wizualizacje są pokazane czytelnie, wszystko ładnie widać co gdzie i jak a same zdjęcia są genialne. Sama zastanawiam się teraz który by mi najbardziej odpowiadał :) W sumie wstępnie z mężem już ustaliliśmy, że ma to być dom parterowy z dużym pięknym ogrodem. A wy który byście projekt wybrali ?
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Zakup projektu domu

Postautor: berni99 » 20 lip 2017, 06:05

Jak się okazuje wybór jednego konkretnego projektu domu może być niezwykle ciężki :) My też aktualnie poszukujemy czegoś bo jakiś czas temu w końcu udało się kupić działkę w dobrej cenie. I teraz zastanawiamy się nad https://www.archido.pl/2__galeria-domow. Czy ktoś z Was korzystał już z usług tej firmy i podzieli się opinią ? Z góry dzięki za podpowiedzi.
canto
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2017, 14:09

Re: Zakup projektu domu

Postautor: canto » 08 sie 2017, 11:55

Jak dla mnie bardzo wygodne i świetne są gotowe projekty domów. Można na internecie znaleźć naprawdę mnóstwo interesujących propozycji. Ostatnio trafiłam na przykład na stronę https://www.domoweklimaty.pl/ i kilka opcji wpadło mi w oko nawet. Fajną możliwością jest wyszukiwarka, dzięki której możemy znaleźć odpowiedni projekt według naszych preferencji.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Zakup projektu domu

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 14:36

Kupno projektu to jedno dla mnie lepsze byłoby zaprojektowanie domu poprzez własną inicjatywę. Moim zdaniem najlepsze wyniki osiąga się właśnie wtedy gdy wykorzystujemy wszystkie nasze pomysły i korygujemy błędy własnych działań . Pozdrawiam.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość