Kredyt na mieszkanie

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Kredyt na mieszkanie

Postautor: miastowy » 09 lut 2021, 10:30

Niedługo będe chciał wziąc swój pierwszy kredyt na mieszkanie.
Doradzicie jaki bank obecnie ma najlepszą opcję?
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: saraa » 09 lut 2021, 11:59

Przy założeniu standardowej sytuacji i najwygodniejszej ze względu na formalności ( umowa na czas nieokreślony, itd. ). Zdecydowanie ING. Przynajmniej kiedy patrzyłam. Polecam jeszcze zweryfiko wać to samodzielnie albo przy pomocy doradcy kredytowego.

Polecam jeszcze wejść sobie na ten serwis
pozyczyconline.pl

Znajduje się tutaj wiele porad na temat tego, w jaki sposob odpowiednio poprawić swoją zdolność kredytową. Wczytaj się.
uleczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 15 cze 2019, 06:51

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: uleczka » 11 lut 2021, 11:53

A ja znalazlam inne rozwiązanie by kupić mieszkanie. Zobaczcie ofertę tego biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z dobrą opinią klientów. Dla swoich klientów biuro ma przygotowany pakiet dodatkowych usług min kredyty. Moim zdaniem warto sprawdzić ich propozycje.
gajer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2021, 21:22

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: gajer » 15 lut 2021, 14:30

Wybór oferty kredytowej też zależy od miasta, bo są banki które w większych miastach chętniej udzielają kredytów i na lepszych warunkach. Wiesz co, najlepiej będzie jak się do nich zgłosisz https://www.boldinvest.pl/kontakt , to doradcy kredytowi i oni ci dokładnie powiedzą jakie są koszta w jakim banku i też jakie warunki musisz spełnić by dany kredyt otrzymać
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: kamai » 26 mar 2021, 10:16

Bez kredytu mało kto może kupić mieszkanie. Ja za to bez problemu dostałam kredyt na mieszkanie na osiedlu Zacisze Marcelin, ceny nie są tam wywindowane a lokalizacja mi pasuje, nie chciałabym mieszkać gdzieś w zabetonowanym centrum miasta
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: Kamilka75 » 14 kwie 2021, 07:23

W zasadzie nad takim dużym kredytem to ja bym się zastanowiła, bo nigdy nie wiadomo, co się będzie działo w przyszłości. Na pewno warto się też poradzić, a stosowną poradę na ten temat może Wam dać taki https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/e ... nowroclaw/ doradca. Z nim każde zobowiązanie jest odpowiedzialne.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: Unika » 12 maja 2021, 17:10

Zastanawiamy się nad wzięciem kredytu na mieszkanie i stwierdziliśmy, że w takiej sytuacji to chyba doradca finansowy najlepiej nam podpowie. W końcu to osoba, która cały czas pracuje w branży związanej z bankami i orientuje się dobrze w różnych warunkach udzielania kredytów i pożyczek. Samemu to byłoby trudno i nie jestem pewna czy dobrze byśmy wybrali.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: polaola » 30 cze 2021, 18:14

To małe finansowanie na pewno nie będzie. Dlatego wydaje mi się, że dobrym posunięciem będzie sprawdzenie tutaj https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-bedzin/ , co będzie najlepszą opcją. No i dodatkowo, co jeszcze jest ważne, jeśli chodzi o kredyty, to na pewno nie wpakują was w nich niesprawdzonego i nierzetelnego.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: luśka » 26 sie 2021, 20:06

Gdyby nie kredyt na mieszkanie to nie kupiłabym mieszkania dla siebie w Warszawie. Na szczęście nie mam problemów ze spłatą, praca jest to najważniejsze. Mieszka mi się bardzo dobrze. Nawet mogę powiedzieć, że bezproblemowo. Bardzo cenię pracę mojego zarządcy, per modum: za podejście, za rzetelność, za profesjonalizm.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość