Konto firmowe w jakim banku

Tu można promować swoje strony
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Konto firmowe w jakim banku

Postautor: saraa » 06 wrz 2019, 10:36

W jakim banku polecicie otwarcie wygodnego konta firmowego?

Zastanawiałam się nad Deutsche bankiem....
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: miastowy » 06 wrz 2019, 11:48

Mają tam płatne konta firmowe. NIe polecam tam zakładać.Możesz się oczywiście dowiedzieć ale o wiele lepszą ofertę mają moim zdaniem banki internetowe. Nest Bank obecnie ma bardzo korzystne konto biznes. Nie masz tam praktycznie żadnych opłat na koncie. Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce . Konto bez problemu zakładasz sobie przez internet.Sam na początku nie byłem do tego przekonany ale jest to bardzo wygodne.
W porównaniach kont bankowych, na przyklad na tej stronie konto wychodzi najkorzystniej
https://konto-w-banku.pl
PANCKRACEK25
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: PANCKRACEK25 » 10 wrz 2019, 14:06

Mnie bardziej interesuje jakaś fajna oferta konta osobowego. Niestety doszedłem do wniosku, że muszę rozwiązać umowę konta z moim obecnym bankiem, bo kompletnie nie odpowiadają mi warunki, które obecnie proponują. Z tego co oglądałem w internecie to najbardziej do gustu przypada mi konto przekorzystne z PEKAO SA http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/bank-pekao-sa. Myślę, że mają teraz najlepsze warunki umowy :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: Arkadiusz1 » 07 paź 2019, 12:41

Konta firmowe często obwarowane są różnymi dodatkowymi opłatami, dlatego też warto z uwagą dobierać odpowiednie konto. Jeśli macie na to czas, to porównajcie ze sobą różne oferty i dobierzcie tę najbardziej satysfakcjonującą. Słyszałem, że opłacalne jest konto w santander, więc powinniście je sprawdzić w pierwszej kolejności.
Areek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2019, 10:46

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: Areek » 09 gru 2019, 09:46

Otwierając konto bankowe firmy, warto w dzisiejszych czasach postawić na bank, który oferuje możliwość realizacji szybkich przelewów online w oparciu o system Express Elixir - https://www.expresselixir.pl/ Umożliwia to bezproblemową realizację przelewów, które księgowane są w ciągu kilku sekund, niezależnie od pory czy dnia tygodnia – można więc zlecić je wieczorem, w spokoju, po całym dniu pracy, nie martwiąc się czasem realizacji.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: lotta » 20 sty 2020, 10:29

Zgadzam się z przedmówcą, że zanim zdecydujemy sie na konto firmowe trzeba porównac ofertę i zastanowić się, która jest najbardziej korzystna, tj. ma najniższe opłaty na operacje, które sa wykonywane w danej firmie (bo każda fima ma swoją specyfikę!!)
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: Mateo 77 » 27 lut 2020, 00:12

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, jakie konto faktycznie będzie dla Was najlepszym wyborem. Jeśli wybierzecie mądrze, to będziecie w stanie uniknąć wielu kosztów. Wiem, że konto 360 w Banku Millenium cieszy się pozytywnymi opiniami, dlatego zajrzyjcie do www.bankmillennium.pl/klienci-indywidua ... /konto-360 i sami sprawdźcie, czy i u Was może to zdać egzamin.
EmmiliaF
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:59

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: EmmiliaF » 08 maja 2020, 14:31

Ja założyłam w tym, w którym mam osobiste. Jest to dla mnie wygodne, ale też dostałam bardzo fajne warunki. Przejrzyjcie sobie oferty różnych banków, warto dobrze się im przyjrzeć, tak na chłodno je przekalkulować. Może na jakąś promocje też się załapiecie;) Jeżeli tych będziecie szukać to portal https://www.kontomaniak.pl/ na pewno super się sprawdzi. Tu w jednym miejscu znajdziecie dokładnie rozpisane oferty i promocje banków.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: Manuela » 25 lis 2020, 08:28

Banków, gdzie można byłoby założyć konto firmowe, nie brakuje, to raczej standardowa oferta, trzeba przyznać. Z ciekawości zobacz, jakie korzyści przedstawia Santander. Biorąc pod uwagę liczne promocje i profity, niektórym przedsiębiorcom, zwłaszcza tym działającym w sieci, może się to przydać.
baton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 24 sie 2020, 13:29

Re: Konto firmowe w jakim banku

Postautor: baton » 23 gru 2020, 11:23

Warto poprzeglądać rankingi, które przedstawiają najlepsze konta bankowe dla firm. Dla każdego pewnie ważne jest co innego, jedni zwracają uwagę na możliwość prowadzenia księgowości, a inni na koszt prowadzenia konta.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość