Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Tu można promować swoje strony
ramonaa92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:10

Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: ramonaa92 » 20 wrz 2019, 13:14

Od jakiegoś czasu zdrowa, ekologiczna żywność jest zwyczajnie na topie. Jak myślicie, czy produkcja w domu pierogów, zdrowych makaronów, czy innych przetworów to dobry pomysł na biznes? Mam duży dom, więc miejsca na wszelkie maszyny mam dość, tylko pytanie czy byłoby zainteresowanie? Czy wy chętnie kupowalibyście domowe przetwory, jeśli mielibyście do nich dostęp i byłyby naprawdę dobre jakościowo? Co sądzicie?
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: Unika » 25 wrz 2019, 13:32

Przydałoby się wprowadzić jeszcze informatyczne rozwiązania typu system erp dla firm https://www.bpsc.com.pl/ . Powinnaś zgłosić się do BPSC, bo to Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych, które wdraża specjalne oprogramowania wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Wówczas będziesz mieć pełną kontrolę nad finansami, personelem, produkcją i wszystkimi elementami, które się składają na firmę. Taki system bardzo ułatwia prowadzenie przedsiębiorstwa. Wiele firm korzysta z tego typu projektów i moja także :)
ekeeling
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2019, 21:30

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: ekeeling » 25 wrz 2019, 21:41

Ile może kosztować taka produkcja?
Faith85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:28

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: Faith85 » 26 wrz 2019, 10:29

Mam taką produkcję, ale tylko na własne potrzeby, mowa tutaj o przetworach owocowych i warzywnych.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: Mateo 77 » 18 paź 2019, 08:45

Wszystko zależy od tego, czy macie czas i warunki na tworzenie takich produktów. Jeśli lubicie to robić, to jak najbardziej warto :) Jeśli jednak jesteście zapracowani, to śmiało możecie nabyć takie przetwory przez internet. W https://sklep.vitapol.net mi bardzo spodobały się przetwory z buraków, dlatego i Wam mogę polecić, byście je sprawdzili.
uleczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 15 cze 2019, 06:51

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: uleczka » 19 paź 2019, 14:04

Bardzo lubię spędzać czas w kuchni, szykując min przetwory na zimę. Uważam że dobry sposób by rodzina,jadła, piła zdrowe produkty
A ostatnio trafiłam na stronę tu https://www.bee.pl/co-zrobic-z-pigwy-przepisy-na-sok-przetwory-i-syrop-a-632.html. Nie wiedziałam ze pigwa jest tak zdrowym owocem. Mam zamiar wypróbować najpierw przepis na sok.
Jest też możliwość kupienia gotowych produktów.
malwinagawenda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 22 maja 2018, 12:06

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: malwinagawenda » 21 lut 2020, 15:15

Zgadzam się w poprzednikiem, nawet w małym przedsiębiorstwie ilość spraw do ogarnięcia może przetłoczyć, dlatego dobry system do zarządzania firmą, np. Icon24, z pełną obsługą księgowości czy co w tym przypadku będzie najbardziej logiczne- zarządzanie magazynem online, to podstawa.
danucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 paź 2018, 10:55

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: danucha » 05 kwie 2020, 21:31

Zależy ja osobiście nie miałabym czasu na to wolę np wędliny kupić u sprawdzonego źródła https://www.facebook.com/Chata-Smaku-Si ... 130885282/ tutaj zawsze znajdę duży wybór wyrobów i co najważniejsze zawsze świeże.
Anitas04
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 03 paź 2018, 08:32

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: Anitas04 » 14 wrz 2020, 08:06

Na takie wyłącznie własne potrzeby może to się nie opłacać, lepiej was wyjdzie jak znajdziecie sobie dostawce zdrowych rzeczy - np. swojskich jaj, sprawdzonych owoców, warzyw, mięsa. Takie produkty są warte swojej ceny. Tu na pewno sklep ze zdrową żywnością bemuke będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, jest to sklep z Wrocławia.
Todarek12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 18 sie 2020, 11:23

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: Todarek12 » 15 wrz 2020, 14:14

Na własną rękę można też myśleć o przetwarzaniu odpadów w materiały opakowaniowe. Wystarcza do tego zainwestować w taki sprzęt jak belownice do odpadów.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: malwinapietrzak » 20 lis 2020, 22:23

Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie to koniecznie zaopatrzcie się w dobrego dystrybutora zajmującym się przemysłem spożywczym. Polecam wejść na stronę https://oqema.pl/ i sprawdzenie jakie pomysły oferuje firma. Prowadzą oni szeroko zakrojoną dystrybucję dodatków funkcjonalnych oraz surowców naturalnych dla przemysłu spożywczego. Można znaleźć surowce i składniki niezbędne do produkcji w cukiernictwie i piekarnictwie, przemyśle mleczarskim, mięsnym, drobiarskim i rybnym.
Luizka56
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2021, 17:22

Re: Domowa produkcja zdrowych produktów - opłaca się?

Postautor: Luizka56 » 30 kwie 2021, 18:00

Wszystkim tym, którzy tak jak nie nie mają zdolności kulinarnych polecam domowe przetwory, konfitury i owoce w syropie ze sklepu internetowego Eterno. Wybór smaków jest bardzo szeroki i zaskakujący, a ceny bardzo przystępne :)

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość