DARMOWE -50zł- do wykorzystania w sklepach.

Wszystko na temat zarabiania
Teriq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2019, 01:48

DARMOWE -50zł- do wykorzystania w sklepach.

Postautor: Teriq » 04 lis 2019, 12:49

50 zł za darmo!
Zapytasz jak to jest możliwe?
To bardzo proste - na rynku pojawił się nowy fintech pochodzący z Czech, specjalizujący się w limitach na zakupy, który oferuje nam już na start 50 złotych całkiem za darmo do wykorzystania w sklepach współpracujących z ich siecią, a jest ich ponad 300! Lub możesz zamówić DARMOWĄ kartę Twisto Mastercard i zapłacić np. w Biedronce i wykorzystać te 50zł!
Twisto jest wspierane przez bank ING, dzięki czemu całość idzie szybko i sprawnie.
Cała operacja trwa maksymalnie 5 minut a wszystko sprowadza się tylko do prostego założenia konta w aplikacji. Dodatkowo jeśli chcesz możesz skorzystać z programu poleceń w którym za każdą zaproszoną osobę oboje znów zgarniecie po 5 dyszek.
Świetnie co? A to jeszcze nie wszystko bo dodatkowo możesz wziąć udział w konkursie w którym do wygrania są nowe Iphone XS'y i Apple Watche oraz darmowy wynajem Tesli!
Czy gdzieś jeszcze poza Internetem płacą 50 złotych za 5 minut pracy?

✅INSTRUKCJA:
1. Klikamy w poniższy link:

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=KAROLK2

LUB

podczas rejestracji wpisujemy kod bonusowy: KAROLK2

2. Rejestrujemy się i dokładnie weryfikujemy swoje konto.

3. Wysyłamy przelew weryfikacyjny 1zł (jest on szybko zwracany na konto w 24h).

4. Otrzymujesz 50zl, które możemy wydać na zakupy przez internet lub zamówić kartę i wykorzystać je w sklepie stacjonarnym.
OlkaJolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 19 lis 2018, 19:22

Re: DARMOWE -50zł- do wykorzystania w sklepach.

Postautor: OlkaJolka » 31 lip 2021, 22:48

Myślałam, że Twisto to nowość bo ja je odkryłam jakiś miesiąc temu. Odroczenie zapłaty jest ekstra wygodne. Zarejestrowałam się wczoraj i czekam na kartę.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: DARMOWE -50zł- do wykorzystania w sklepach.

Postautor: huteran » 19 sie 2021, 12:43

MarzenaKama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2021, 09:47

Re: DARMOWE -50zł- do wykorzystania w sklepach.

Postautor: MarzenaKama » 08 paź 2021, 20:35

No dokładnie, dla mnie to nowość, ale pojawia się teraz w internecie dużo o tym informacji. Zarejestrowałam się już jakiś czas temu i teraz za większość moich zakupów płacę z Twisto. Limit dostałam taki jak chciałam, aplikacja działa bez problemu. Super wygoda

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość