Centrum medyczne

Wszystko na temat zarabiania
zofia27
Forumowicz
Forumowicz

Centrum medyczne

Postautor: zofia27 » 18 mar 2020, 13:49

Niedawno zaczęłam plany dotyczące otworzenia centrum medycznego. Na razie małego skupiającego się na poradach specjalistycznych. Szukam strony z dobrym sprzętem medycznym. Na razie mam https://www.x-reh.pl/wyposazenie-medyczne.html polecone przez znajomego lekarza. Znacie jakieś podobne sklepy z dobrej jakości sprzętem?
monikabert90
Level 3
Level 3

Re: Centrum medyczne

Postautor: monikabert90 » 31 maja 2020, 21:52

Jeśli miałabym Wam polecić jakieś dobre, sprawdzone centrum medyczne na Śląsku, to poleciłabym Centrum Medyczne Danea w Bielsku-Białej. Przyjmuje tam szereg bardzo dobrych specjalistów z wielu różnych dziedzin - stomatolog, ginekolog, ortopeda i inni. Zawsze można tam liczyć na szybka i fachową pomoc, personel jest bardzo miły, a na wizytę można się umówić telefonicznie.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Kontaktowanie:

Re: Centrum medyczne

Postautor: Kasiaaa » 01 lip 2020, 12:01

Na sprzęcie medycznym się nie znam, ale jako stały pacjent doradzę Ci, że na pewno dobrze by było żebyś wybierała lekarzy do swojego centrum medycznego, którzy są oddani swojej pracy i chcą pomagać innym ludziom. Inaczej łatwo nie będziesz zdobywać nowych ani stałych pacjentów. Ja na przykład bardzo cenię ginekolog Barbarę Blicharczyk, do której już od dawna uczęszczam na wizyty lekarskie, a także która odbierała poród mojego dziecka w szpitalu w Kołobrzegu.

Wróć do „Zarabianie”